هزارتو | مجمع هواداران هنر و ادبیات ژانری

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 42 , از مجموع 42
    پشت صحنه

مسابقه «کارگاه هیولاساز دمشقی» در هفته وحشت

دوستان و عزیزان شرکت کننده در این برنامه...

در راستای شور و شوق وحشت انگیز هفته ی وحشت هزارتو (سه دی لغایت ده دی ماه سال جاری) این مسابقه با تمام مخلفات اجرا خواهد شد.

توضیح:

هیولاهای خود را ساخته و در این تاپیک قرار دهید. داوری هیولاها به عهده کاربران محترم شخص خودم و شخص بلاد انجل (فرزین سوری) می باشد.
    جوایز ارزنده این مسابقه به تدریج در همین تاپیک به روز رسانی می شود.
    هیولاهای خوش ساخت در[ فقط کاربرانی که ثبت نام کرده اند قادر به دیدن لینک ها هستند. can see links. ](در پیوند با همین هفته وحشت) مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

شرایط:

شرکت کنندگان می توانند یک نفره یا به صورت گروهی (حداکثر سه نفره) در مسابقه شرکت کنند. در هر دو صورت باید یک نفر به عنوان عضو مسوول، اطلاعات تماس خود را به بنده و آقای سوری بدهد که ما جایزه اش را بدهیم به همان شخص!
    رسانه ی هیولا سازی کاملا باز است. نوشته، نقاشی، موسیقی و ویدیوهای خود را می توانید در یک پایگاه داده ی عمومی بارگذاری کنید و لینک آن را در همین تاپیک ارسال کنید. ترکیب رسانه ای هم مورد قبول بوده و بسیار هم تشویق می شود حتا (مثلا داستانک+نقاشی+موسیقی).
    هیولاهای ساخته شده خود را در یک پست در همین تاپیک قرار دهید. هیولا باید نامی داشته باشد. سپس در یک پیام خصوصی اطلاعات تماس سازنده هیولا و اسم هیولا را برای بنده و آقای سوری ارسال کنید.
    مهلت ارسال هیولاها تا زمان دهم دی ماه است.
    برندگان مسابقه هم تا بیستم دی ماه مشخص خواهند شد.

بشتابید که غفلت موجب پشیمانی است... جوایز فوق العاده ارزنده هستند!
    ویرایش توسط arfsp : 21st December 2016 در ساعت 09:07 PM
    دق که ندانی که چیست گرفتم

مدیر بخش

اگه حقیقتا اینجوری اعتقاد داری می تونی جایزه ات رو تقدیم کنیا... یعنی تو اگه بگی فلانی رو برتر از خودت می دونی ما بی چونه جایزه هه رو می دیم فلانی. خلاصه فیل فری و هر جور راحتی

والا من از همون اول هم قصدم این بود که یه چیزی نوشته باشم و اینا :)) خیلی تو کف جایزه نبودم...
    بعد من خیلی هم به اکشن فیگور و اینا علاقه ای ندارم... (میتونین صدام کنین بصیرت لس... ولی اگه دست من بیفته یه هفته ای گم میشه :دی) بنابراین خیلی هم دلیل خاصی برای نگه داشتن جایزه هه پیش خودم ندارم :دی
    میتونین جایزه رو به صدرا بدین... گرچه خب من خودم با هیولای دیگه ای حال کردم :دی
    منتها بعد من امتیاز هیولای صدرا بیشتر شده... منطقیه اون جایزه رو بگیره خب :دی

3. 4 کاربر از پست The Naïve Vigilante تشکر کرده‌اند .

پشت صحنه

نقل قول نوشته اصلی توسط The Naïve Vigilante نمایش پست ها
    والا من از همون اول هم قصدم این بود که یه چیزی نوشته باشم و اینا :)) خیلی تو کف جایزه نبودم...
    بعد من خیلی هم به اکشن فیگور و اینا علاقه ای ندارم... (میتونین صدام کنین بصیرت لس... ولی اگه دست من بیفته یه هفته ای گم میشه :دی) بنابراین خیلی هم دلیل خاصی برای نگه داشتن جایزه هه پیش خودم ندارم :دی
    میتونین جایزه رو به صدرا بدین... گرچه خب من خودم با هیولای دیگه ای حال کردم :دی
    منتها بعد من امتیاز هیولای صدرا بیشتر شده... منطقیه اون جایزه رو بگیره خب :دی
    با داور یکی به دو می‌کنی؟ آجر بخور!
    .meh

5. 7 کاربر از پست arfsp تشکر کرده‌اند .

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 345