هزارتو | مجمع هواداران هنر و ادبیات ژانری

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 15 , از مجموع 15
    کاربر عضو

طرفداران سریال Supernatural (فراطبیعی)

سلـــــــــــــــام !!!
    خوبین همه؟
    خب یه سوال...
    اینجا سوپرنچرالی نداریم؟وینچستری چی؟
    انصافا نگین این سریال و ندیدین!!! 0_0
    جرد پادالکی در نقش سم وینچستر و جنسن اکلس (*0*) در نقس دین وینچستر(
    ) برادرانی که در سراسر کشور امریکا شیاطین و دیگر شکل هایی از موجودات ماوراطبیعی رو شکار میکنن که اغلب مردم اعتقادی به وجود اونا ندارن.داستان این مجموعه تلویزیونی بررسی پاگانیسم و اساطیر مسیحیه.
    اگه ندیدین حتما ببینین.عالـــــیه!
    یه توضیحی هم خودم بدم D:

دین و سم دو تا داداشن که شیطان وقتی سم شیش ماهش بود و دین چهار سالش به خونشون حمله میکنه و مامانشون واسه اینکه نجاتشون بده خودشو فدا میکنه از اون ور باباشون یه شکارچی هیولا بوده که سم و میسپره به دین و میگه حالا نوبت توعه ازش محافظت کنی.چون تو فیلم یه رسمی هست بچه های شیش ماهه ای که از دست شیطان فرار میکنن یه قدرت خاص پیدا میکنن و قدرت سم پیش بینی اینده اس (بهش القا میشه تو خواب) خلاصه این دو تا داداش راه پدرشون و پیش میگیرن (البته از قسمت اول همکار نیستنا) و شکارچی هیولا میشن و هر قسمت راجب هیولاهای مختلفه.این بین یه اتفاقای خانوادگی و عاشقانه ای هم بین خودشون میوفته.میگذره و میگذره تا اینکه تو یه فصلی که نمیدونم چندش بود سم میمیره و دین برای اینکه نجاتش بده با شیطان معامله میکنه و شیطان بهش میگه سم زنده میشه و تو فقط سه سال میتونی بمونی بعد از اون من روحت و میگیرم.حالا اینجا یه دعوای خنده داری بین شیطان و دین درمیوفته چون دین میگه ده سال و شیطان میگه سه سال که اخرش کرد دو سال.حالا بعد از این که سم بیدار میشه و میپرسه چطور زنده شده دین جوابی نداره بده و سم میفهمه دین بازم خرابکاری کرده.دیگه بقیش و بگم کل فیلم و گفتم D:
    ویرایش توسط Talkhand : 7th January 2017 در ساعت 09:18 AM
    چیزهایی توی ذهنم هست که کسی نمیبینه...
    چیزهایی توی ذهنت هست که فقط من میفهمم...!

2. 5 کاربر از پست Talkhand تشکر کرده‌اند .

مدیر انجمن

من عاشق این سریالم اقا، یعنی قضیه اینه که ما اینرو خانوادگی می دیدیم، یعنی مثلا شما فرض کن اون موقع که ما شروع کردیم ببینیمش تا سیزن 6 اومده بود، بعد ما هفته ای سه چارتا دان می کردیم خانوداگی می دیدیم به مدت شیش ماه مثلا، بعد قشنگ تبدیل شده بود به عضوی از خانه این سریاله، سم و دین اصا انگار عضوای خونواده بوده :))
    منتها اگه نخوام نوستالوژیک بازی دربیارم، به نظرم هنوز هم سریاله چیز خفنیه. اره اره سریاله پرفکت نیست و قرار هم نبوده با اون بودجه محدودی که داشتن معرکه باشه. منتها شما نگاه کن، وقتی یه سریالی داری که شخصیتاش کولن و خط داستانی اصلیش هم تا یه جاهایی کوله به نظرم موفق شدی. مخصوصا که چندتا اپیزود شاهکار داشت، مثلا اون جا میان تو دنیای ما و پروسه ساخت سریال رو نشون می دن عالی بود. سریاله فراز و فرود داشته موافقم، یعنی مثلا فصل شیش سرگردون بود و تکلیفش با خودش مشخص نبود، یا فصل اول هنوز به پختگی لازم نرسیده بوده. بعضا شخصیتای کلیشه ای هم داشته با پیش زمینه کلیشه ای، مثلا بابی(همین بود اسمش دیگه؟) اینطوری بود، منتها کاری که تونسته از پسش بربیاد اینه که این کلیشه ها رو گرفته و ازشون به نحو احسنت بعضا استفاده کرده.
    بعارین شخصیت هم بدون شک کراولیه :)) مخصوصا اون جاییش که معتاد خون انسان شده بود و نرم شده بود و اینا دی:
    یه مشکل حاد سریال منتها بعد فصل 5 پیش اومده و اونم اینه که بعد از اون یاروهای سازنده خودشون نمی دونستنن قراره سریال به کدوم سمت بره و سر همین هی خط داستانی جدید اضافه می کردن که احتمالا دلیلش این بوده که قرار بوده همون موقع تموم بشه سریال منتها به خاطر استقبال ملت ادامه دادنش.
    این حرفی که فرزین می زنه هم چیز خوبیه، وقتی شما یه بی مووی می بینی و باهاش حال می کنی دلیلش این نیست که کیفیت ساختش معرکه ست یا مثلا بدیعه یا هرچی، دلیلش اینه که کارش رو درست انجام می ده و لذت بخشه برای ادم.
    در مورد دین هم با حبیب خیلی مخالفم. دین ادم کولیه به نظرم و دلیلش هم فقط ظاهر جذاب یا بداسیش نیست. طرف بانمکه و واقعیه. طبیعی رفتار می کنه و اینا. یه سری ریزه کاری شخصیتی باحال هم داره مثل علاقه اش به دیدن هنتا... دی: در مورد تونی استارک هم به نظرم بهتره تا وقتی کمیکاش رو نخوندیم(یعنی کمیکای اختصاصیش نه مثلا سیویل وار) اظهار نظر نکنیم دی:
    در کل من ازش راضیم به شدت و صدالبته که به نظرم جزو بهترینای فانتزیه دی: مثل این که بگم the room بدون شک جزو بهترینای سینماست :)))
    : kaiki
    The fake is of far greater value. In its deliberate attempt to be real, it's more real than the real thing.
    Even if the truth is as one suspects, it may still be worthless.
    Just as there isn't a problem that can't be solved by being right, there isn't a problem that can't be solved by money.
    “Have Suspicions,not Faith”
    : kumagawa misogi
    「Humans are born with no purpose, live for no reason, and die for nothing. Because this world is pointless, and our lives are aimless.」

4. 6 کاربر از پست Kumagawa تشکر کرده‌اند .

کاربر عضو

نقل قول نوشته اصلی توسط Kumagawa نمایش پست ها
    من عاشق این سریالم اقا، یعنی قضیه اینه که ما اینرو خانوادگی می دیدیم، یعنی مثلا شما فرض کن اون موقع که ما شروع کردیم ببینیمش تا سیزن 6 اومده بود، بعد ما هفته ای سه چارتا دان می کردیم خانوداگی می دیدیم به مدت شیش ماه مثلا، بعد قشنگ تبدیل شده بود به عضوی از خانه این سریاله، سم و دین اصا انگار عضوای خونواده بوده :))
    منتها اگه نخوام نوستالوژیک بازی دربیارم، به نظرم هنوز هم سریاله چیز خفنیه. اره اره سریاله پرفکت نیست و قرار هم نبوده با اون بودجه محدودی که داشتن معرکه باشه. منتها شما نگاه کن، وقتی یه سریالی داری که شخصیتاش کولن و خط داستانی اصلیش هم تا یه جاهایی کوله به نظرم موفق شدی. مخصوصا که چندتا اپیزود شاهکار داشت، مثلا اون جا میان تو دنیای ما و پروسه ساخت سریال رو نشون می دن عالی بود. سریاله فراز و فرود داشته موافقم، یعنی مثلا فصل شیش سرگردون بود و تکلیفش با خودش مشخص نبود، یا فصل اول هنوز به پختگی لازم نرسیده بوده. بعضا شخصیتای کلیشه ای هم داشته با پیش زمینه کلیشه ای، مثلا بابی(همین بود اسمش دیگه؟) اینطوری بود، منتها کاری که تونسته از پسش بربیاد اینه که این کلیشه ها رو گرفته و ازشون به نحو احسنت بعضا استفاده کرده.
    بعارین شخصیت هم بدون شک کراولیه :)) مخصوصا اون جاییش که معتاد خون انسان شده بود و نرم شده بود و اینا دی:
    یه مشکل حاد سریال منتها بعد فصل 5 پیش اومده و اونم اینه که بعد از اون یاروهای سازنده خودشون نمی دونستنن قراره سریال به کدوم سمت بره و سر همین هی خط داستانی جدید اضافه می کردن که احتمالا دلیلش این بوده که قرار بوده همون موقع تموم بشه سریال منتها به خاطر استقبال ملت ادامه دادنش.
    این حرفی که فرزین می زنه هم چیز خوبیه، وقتی شما یه بی مووی می بینی و باهاش حال می کنی دلیلش این نیست که کیفیت ساختش معرکه ست یا مثلا بدیعه یا هرچی، دلیلش اینه که کارش رو درست انجام می ده و لذت بخشه برای ادم.
    در مورد دین هم با حبیب خیلی مخالفم. دین ادم کولیه به نظرم و دلیلش هم فقط ظاهر جذاب یا بداسیش نیست. طرف بانمکه و واقعیه. طبیعی رفتار می کنه و اینا. یه سری ریزه کاری شخصیتی باحال هم داره مثل علاقه اش به دیدن هنتا... دی: در مورد تونی استارک هم به نظرم بهتره تا وقتی کمیکاش رو نخوندیم(یعنی کمیکای اختصاصیش نه مثلا سیویل وار) اظهار نظر نکنیم دی:
    در کل من ازش راضیم به شدت و صدالبته که به نظرم جزو بهترینای فانتزیه دی: مثل این که بگم the room بدون شک جزو بهترینای سینماست :)))

من کاملا با شما موافقم و حرفتون صد در صد درسته فقط...
    The room فیلم قشنگی بود؟

6. 2 کاربر از پست Talkhand تشکر کرده‌اند .

کاربر عضو

من تا همین چند سال پیش عاشق این سریال بودم. ولی نمی دونم چرا دیگه باحاش حال نمی کنم. تعداد فصل هایی که ندیدم داره همین طور بیشتر می شه. در حال حاضر حتی اسم اون دو تا داداش که شخصیت های اصلی بودن رو هم یادم نیست. نمی دونم چرا اینطوری شدم. چرا؟

8. کاربران زیر از پست Amir2527 تشکر کرده‌اند:

کاربر عضو

اصن سریالش یه خاصیتی داره میتونی چن سال ولش کنی ولی وقتی یه قسمت ازش میبینی دوباره میوفتی رو دور بیست و چار ساعته نشستن پای بقیه قسمتاش!

10. کاربران زیر از پست Talkhand تشکر کرده‌اند:

مدیر بخش

من یه دو بار شروع کردم به دیدن این سریال، هر دو بار هم خیلی قدردان روایت های متنوع و جذابش از ماجراها و موجودات تخیلیش بودم، ولی نتونستم زیاد پیش برم باهاش یا درواقع قلابم بهش گیر نکرد. یعنی بعضی قسمت های گره گشایی هاش، مثلا اون اپیزود شیپ شیفتر و اینها یه خرده ماست بندی هاش می رفت رو اعصابم. اتفاقا بنظرم جلوه های ویژه ی بدش زیاد عامل بازدارنده نبود و سریال خیلی قشنگ تونسته بود که این قضیه رو دور بزنه و با جذابیت روایت کلی ش آدمو نگه داره. اما مشکلی که بود این بود که پلات اصلی جستجوی اون پدره که گم شده همش کمرنگ تر و کمرنگ تر شد تو سیزن یک، و من دیگه خسته شدم از این که به خیال این که بخشی از اون پلات رو بهم بده، خرده پلات های اپیزودیکی که مستقیما ارتباطی با پلات جستجوی پدر ندارن به خوردم میده. هرچند که البته، حق سریاله که این کارو بکنه:دی همون طور که حق انیمه ست که صد اپیزود جلو بره، چون میتونه جلو بره و میتونه مخاطب رو نگه داره. ولی متاسفانه من جزو اون تعداد مخاطبا نبودم. اما اگه می شد بفهمم کدوم اپیزودها رو ببینم که مربوط به پلات جستجوی پدر باشه، با کمال میل دوباره شروع میکردم به دیدن سریال؛ به نظرم رابطه ی برادرا و پدر جنگیرشون و زندگی متفاوتی که پیش گرفته بودند، خییییلی شروع پرپتانسیلی بود و تخیل آدم رو می برد تو یه فاز دیگه اصلا. یعنی من کلا از پلات های تخیلی درمورد روابط خانوادگی خوشم میاد راستش، داستان گروبیچ و عموش درویش رو هم توی لردلاس دوست داشتم، یا برادران جنگیر آئونو گزورسیست رو و به نظرم یه جور روابطی هستن که به شدت میتونم درک کنم و برام جذابه که درموردشون بخونم یا ببینم. اما خب دیگه یه خرده سختمه بیشینم نه تا سیزن ببینم که تو هر سیزن فقط دو تا اپیزودش شانسی درمورد پلات جستجوی پدر و یا پلات های اصلی بعدیه.

.No man can surpass his own time, for the spirit of his time is also his own spirit
    Hegel
    تو وبلاگم مشتاقانه منتظر نظراتون هستم:
    [ فقط کاربرانی که ثبت نام کرده اند قادر به دیدن لینک ها هستند. can see links. ]

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

کلمات کلیدی این موضوع