هزارتو | مجمع هواداران هنر و ادبیات ژانری

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

Hybrid View

کاربر عضو

طرفداران سریال Supernatural (فراطبیعی)

سلـــــــــــــــام !!!
    خوبین همه؟
    خب یه سوال...
    اینجا سوپرنچرالی نداریم؟وینچستری چی؟
    انصافا نگین این سریال و ندیدین!!! 0_0
    جرد پادالکی در نقش سم وینچستر و جنسن اکلس (*0*) در نقس دین وینچستر(
    ) برادرانی که در سراسر کشور امریکا شیاطین و دیگر شکل هایی از موجودات ماوراطبیعی رو شکار میکنن که اغلب مردم اعتقادی به وجود اونا ندارن.داستان این مجموعه تلویزیونی بررسی پاگانیسم و اساطیر مسیحیه.
    اگه ندیدین حتما ببینین.عالـــــیه!
    یه توضیحی هم خودم بدم D:

دین و سم دو تا داداشن که شیطان وقتی سم شیش ماهش بود و دین چهار سالش به خونشون حمله میکنه و مامانشون واسه اینکه نجاتشون بده خودشو فدا میکنه از اون ور باباشون یه شکارچی هیولا بوده که سم و میسپره به دین و میگه حالا نوبت توعه ازش محافظت کنی.چون تو فیلم یه رسمی هست بچه های شیش ماهه ای که از دست شیطان فرار میکنن یه قدرت خاص پیدا میکنن و قدرت سم پیش بینی اینده اس (بهش القا میشه تو خواب) خلاصه این دو تا داداش راه پدرشون و پیش میگیرن (البته از قسمت اول همکار نیستنا) و شکارچی هیولا میشن و هر قسمت راجب هیولاهای مختلفه.این بین یه اتفاقای خانوادگی و عاشقانه ای هم بین خودشون میوفته.میگذره و میگذره تا اینکه تو یه فصلی که نمیدونم چندش بود سم میمیره و دین برای اینکه نجاتش بده با شیطان معامله میکنه و شیطان بهش میگه سم زنده میشه و تو فقط سه سال میتونی بمونی بعد از اون من روحت و میگیرم.حالا اینجا یه دعوای خنده داری بین شیطان و دین درمیوفته چون دین میگه ده سال و شیطان میگه سه سال که اخرش کرد دو سال.حالا بعد از این که سم بیدار میشه و میپرسه چطور زنده شده دین جوابی نداره بده و سم میفهمه دین بازم خرابکاری کرده.دیگه بقیش و بگم کل فیلم و گفتم D:
    ویرایش توسط Talkhand : 7th January 2017 در ساعت 09:18 AM
    این طرفا
    اقا پسر
    یه چیزایی دیدم جلو چشم
    همین الان
    میگیرنم
    یه ذرشو بخوام به تو بگم...!

2. 4 کاربر از پست Talkhand تشکر کرده‌اند .

کاربر عضو

والا فکر کنم همه دیدن :))

من حتا تا یه سیزنی ازش رو دیدم. سیزن ۹؟ منتها دیگه از یه زمانی به بعد دراپ کردم. چون تکراری شد. ولی در کل سریال خیلی خوبیه به نظرم. به خصوص چون انواع و اقسام روش‌های روایی آلترناتیو رو امحان کرده و خب شخصیتای خیلی خوبی داشته. من شخصیت مورد علاقم به طور خاص اون خون‌آشامی بود که می‌‌گفت اولین خون‌آشام تاریخه. که می‌گفت وقتی شما آدم‌ها دور آتیش نشسته بودید من داشتم از تاریکی تماشاتون می‌کردم.

یه شخصیت خوب دیگه هم به نظرم رسید که کراولی باشه. البته به خاطر بازیگرش هم هست راستش.

کستیل هم خوبه ولی خب از یه زمانی به بعد یکم تکراری شد اونم شخصیتش. به نظرم دین و سم شخصیتای خوبی هستن در کل. به نظرم سریالش حتا پتانسیل عظیمی داشت که روی وجهه‌ی B-Movie بودن خودش خیلی مانور بیشتری بده. البته تا همین اندازش هم واقعاً خوب بود از این نظر. مثلاً من هیچ‌وقت یادم نمی‌ره توی ۴ سوار آخر‌الزمان. چقدر خوب بدون این که خرج خیلی زیادی کرده باشن داستان رو جمع کردن. یعنی با این که خیلی بودجه‌ای نداشته هرگز سریالشون. ولی داستانش رو همیشه خوب اجرا کرده.
    ای شب چه می‌کشانی در خاک و خون شفق را؟ فردا دوباره آیند از راه نیزه‌داران!

4. 4 کاربر از پست blood-angel تشکر کرده‌اند .

کاربر عضو

نقل قول نوشته اصلی توسط blood-angel نمایش پست ها
    والا فکر کنم همه دیدن :))

من حتا تا یه سیزنی ازش رو دیدم. سیزن ۹؟ منتها دیگه از یه زمانی به بعد دراپ کردم. چون تکراری شد. ولی در کل سریال خیلی خوبیه به نظرم. به خصوص چون انواع و اقسام روش‌های روایی آلترناتیو رو امحان کرده و خب شخصیتای خیلی خوبی داشته. من شخصیت مورد علاقم به طور خاص اون خون‌آشامی بود که می‌‌گفت اولین خون‌آشام تاریخه. که می‌گفت وقتی شما آدم‌ها دور آتیش نشسته بودید من داشتم از تاریکی تماشاتون می‌کردم.

یه شخصیت خوب دیگه هم به نظرم رسید که کراولی باشه. البته به خاطر بازیگرش هم هست راستش.

کستیل هم خوبه ولی خب از یه زمانی به بعد یکم تکراری شد اونم شخصیتش. به نظرم دین و سم شخصیتای خوبی هستن در کل. به نظرم سریالش حتا پتانسیل عظیمی داشت که روی وجهه‌ی B-Movie بودن خودش خیلی مانور بیشتری بده. البته تا همین اندازش هم واقعاً خوب بود از این نظر. مثلاً من هیچ‌وقت یادم نمی‌ره توی ۴ سوار آخر‌الزمان. چقدر خوب بدون این که خرج خیلی زیادی کرده باشن داستان رو جمع کردن. یعنی با این که خیلی بودجه‌ای نداشته هرگز سریالشون. ولی داستانش رو همیشه خوب اجرا کرده.
    واقعا کیه که یکی از برترین سریالای فانتزی اونم سوپرنچرال و ندیده باشه...؟
    نمیدونم چرا همیشه از کس بدم میومد.هنوزم بدم میاد البته
    اون خون آشامه عالی بود ولی شیطنت و خباثتی که دین داره اون رو شخصیت محبوب من کرده.همچنین دین واقعا مسئولیت پذیره.
    و یه تیکه ای رو که باهات شدیدا موافقم اینه که داستان تکراری شد.دوازده فصل که فصل اخرش و واقعا الکی دارن کش میدن.اما در کل سریال خوب و طنزی بود
    این طرفا
    اقا پسر
    یه چیزایی دیدم جلو چشم
    همین الان
    میگیرنم

6. کاربران زیر از پست Talkhand تشکر کرده‌اند:

ناظم

چيزه خانم خنده تلخ:) من اينجا خودمو موظف ميدونم يذره گير بدم بهتون
    الان هدفت از اين تاپيك چيه؟ يعني ميخواي معرفي كني فيلمو؟ اگه اينطوريه كه يه معرفي كامل تر لطفا. انقدر توضيح نيازي به تاپيك نداشت.ميشد تو چت باكسم گفت حتي دي: به نظرم يه معرفي كامل تر برا كسايي(مث خودم) كه نديدن فيلمو بدي.
    ولي اگه ميخواي گروه طرفداري بزني واينا ميتوني به جناب كوماگاوا سردبير محترم بگي كه ميخواي يه گروه هواداري راجع به اين فيلم بزني و توش مطلب بذاري راجع به اين سريال.
    اگرم دارم شر و ور ميگم آقايون بالا دستي بيان توجيهم كنن:))

There's lot of people around me. But I feel lonely

8. 2 کاربر از پست ali rbn تشکر کرده‌اند .

کاربر عضو

نقل قول نوشته اصلی توسط ali rbn نمایش پست ها
    چيزه خانم خنده تلخ:) من اينجا خودمو موظف ميدونم يذره گير بدم بهتون
    الان هدفت از اين تاپيك چيه؟ يعني ميخواي معرفي كني فيلمو؟ اگه اينطوريه كه يه معرفي كامل تر لطفا. انقدر توضيح نيازي به تاپيك نداشت.ميشد تو چت باكسم گفت حتي دي: به نظرم يه معرفي كامل تر برا كسايي(مث خودم) كه نديدن فيلمو بدي.
    ولي اگه ميخواي گروه طرفداري بزني واينا ميتوني به جناب كوماگاوا سردبير محترم بگي كه ميخواي يه گروه هواداري راجع به اين فيلم بزني و توش مطلب بذاري راجع به اين سريال.
    اگرم دارم شر و ور ميگم آقايون بالا دستي بيان توجيهم كنن:))
    مببخشید اگه توصیحات کم بود.اگر زحمتی نداره دوباره بخون :)
    این طرفا
    اقا پسر
    یه چیزایی دیدم جلو چشم
    همین الان
    میگیرنم

10. کاربران زیر از پست Talkhand تشکر کرده‌اند:

کاربر عضو

به نظرم نیاز هست که یه مقدار خیلی زیاد‌تری در مورد سریال بحث بشه صد درصد. به طور خاص یکی از چیزایی که باید در موردش بحث کرد اگر برادران و خواهران همراهی بنمایند اینه که آیا این که کیفیت تولید سریال پایین بود و جلوه‌ی ویژه بد داشت باعث می‌شه سریال بی‌ارزشه بشه یا نه؟ من خیلی دوست داشتم این تلخند که خودش علاقمنده به سریال، بجز این که از علاقش به Dean و خوشتیپ بودن یارو صحبت کنه :دی مثلاً بیاد در مورد این که چرا به نظرش این سریال سریال خوبیه صحبت کنه. با یکم دید دقیق‌تری. به هر حال بخواید قبول کنید یا نه سریال خیلی مهمیه. بسیار هم همونطور که گفتم حرکت‌های روایی خفنی توش زده شده که از سریال عادی فن‌گرلی بالاتر برده سطحش رو.

خوب می‌شد تلخک یکم بیشتر برامون در موردش حرف می‌زد. ولی حتا هواداری هم به نظرم در نوع خودش خوبه علی ربنا. این چیزا رو از توی چت باکس یکم بکشید بیرون. اینطوری بخواد پیش بره مجبوریم چت باکس رو تعطیل کنیم از قضا.

البته نظر بنده اینه که هزارتو محیط آزادیه :دی و نیازی نیست اصن برخورد امنیتی با یه تاپیک هواداری بکنید :دی

12. 2 کاربر از پست blood-angel تشکر کرده‌اند .

کاربر عضو

نقل قول نوشته اصلی توسط blood-angel نمایش پست ها
    به نظرم نیاز هست که یه مقدار خیلی زیاد‌تری در مورد سریال بحث بشه صد درصد. به طور خاص یکی از چیزایی که باید در موردش بحث کرد اگر برادران و خواهران همراهی بنمایند اینه که آیا این که کیفیت تولید سریال پایین بود و جلوه‌ی ویژه بد داشت باعث می‌شه سریال بی‌ارزشه بشه یا نه؟ من خیلی دوست داشتم این تلخند که خودش علاقمنده به سریال، بجز این که از علاقش به Dean و خوشتیپ بودن یارو صحبت کنه :دی مثلاً بیاد در مورد این که چرا به نظرش این سریال سریال خوبیه صحبت کنه. با یکم دید دقیق‌تری. به هر حال بخواید قبول کنید یا نه سریال خیلی مهمیه. بسیار هم همونطور که گفتم حرکت‌های روایی خفنی توش زده شده که از سریال عادی فن‌گرلی بالاتر برده سطحش رو.

خوب می‌شد تلخک یکم بیشتر برامون در موردش حرف می‌زد. ولی حتا هواداری هم به نظرم در نوع خودش خوبه علی ربنا. این چیزا رو از توی چت باکس یکم بکشید بیرون. اینطوری بخواد پیش بره مجبوریم چت باکس رو تعطیل کنیم از قضا.

البته نظر بنده اینه که هزارتو محیط آزادیه :دی و نیازی نیست اصن برخورد امنیتی با یه تاپیک هواداری بکنید :دی

واقعا ممنونم دی:
    و اینکه خب جدا از فن بودن اقا اکلس (چون کلا بازیش تو فیلم ترسناک محشره) فیلم فانتزی بود.فقط دور محور یه خوناشام یا یه گرگینه نمیچرخید.یعنی منظروم اینه اون اوایل اصلا و ابدا تکراری نبود.دوم اینکه نویسنده خیلی قشنگ و ماهرانه بحثای خانوادگی خود سم و دین رو هم اون بین راه داده بود و این خیلی زیباتر و جذاب تر میکرد فیلمو.جلوه های ویژه اش از نظر این بنده ی حقیر بد نبود ولی میتونست بهترم باشه.در اخر اینکه اسطوره های زیادی تو فیلم معرفی شده بودن که با تحقیق بیشتر دربارشون میتونستن خیلی کاربردی باشن توی داستانامون (منظورم تقلید نیست.هرکسی میتونه از افسانه استفاده کنه.مث اب مقدس که دیگه ***و در اوردن).و خب در کل فیلم خیلی قشنگی بود.از نظر من
    این طرفا
    اقا پسر
    یه چیزایی دیدم جلو چشم
    همین الان
    میگیرنم

مدیر بخش

قضیه ی دین وینچستر یه جورایی فرق داره با بقیه یه کم. یارو بداسه، خوش فیافه اس و دخترکشه. منتها حقیقتن نمی شه گفت شخصیت خیلی خوبیه و اینا :دی مثل اینه که بگیم تونی استارک کرکتر خوبیه :)) نه تونی استارک عمومن به خاطر این تو دل بروعه که رابرت داونی جونیور نقشش رو بازی کرده. اصن تونی استارک توی کمیک ها یه جور دیگه ایه، یه جور بدتر. فقط تنها وجه شباهتش با رابرت داونی جونیور ریش و سیبیلشه :)) دین هم همینه یه کم راستش. ینی اگه یه نگاه بندازیم می بینیم بیشتر طرفدارای یارو دخترن راستش :)) نمی گم پسرها می تونن بگن کی خوبه ها، اونا هم یه دختری مثل اسکارلت جوهانسون رو انتخاب کنن شاید (فرزین، مخالفت نکن :دی)

بعد اینکه یه کمم من مشکل دارم با قضیه ی "یکی از بهترین سریالای فانتزی تاریخ" بودن سوپرنچرال. نمی گم سریال بدیه، ولی خب اونقدری هم عالی و پرفکت نیست که بگیم می تونه توی لیست تاپ فایو بهترین سریالای فانتزی تاریخ قرار بگیره :)) حتی شک دارم توی تاپ تن باشه. البته شایدم باشه، از اونجایی که ده دوازده فصل اومده، بالاخره فوقش پنج فصل خراب کنن. ممکنه شیش تای دیگه بهتر باشن، بنابراین ینی به صورت کلی بد نبودن. حالا بگذریم.

راستش جلوه های ویژه یه وقتایی مهمه، مخصوصن وقتی کل داستان داره روی این قضیه مانور می ده. نمی شه با جلوه های ویژه ی بد مثلن وارکرفت ساخت. نمی گم تقصیرشونه که مثلن جلوه های ویژه ی بد دارن یا چی، بالاخره بودجه کم می آد و سریاله و از سریال به اندازه ی یه بلاک باستر انتظار نمی ره. ولی خب در عوض انتظار می ره که داستانش اونقدری قوی باشه و چنان کرکترهای خوبی داشته باشه که حتی یه فن جلوه های ویژه هم به چشمش نیاد این قضایا. داستان سوپرنچرال هم راستش همیشه خیلی قوی نبوده. اپیزودهای خوب داشته، اپیزودهای بد هم داشته. راستش من چند سال پیش چهار فصل دیدم و دراپش کردم به خاطر داستانی که هی می افتاد زمین، هی به زور جمع می شد. و بعد دوباره رفتم سرش و تا فصل هشت دوباره بیشتر نتونستم ببینم :)) کاری ندارم که حالا مثلن یهویی فصل نه و دهش اومدن همه چی رو پرفکت کردن، فضیه اینه که هشت فصل ناقص دادن یه جورایی. بنابراین شک دارم بشه بهش گفت سریال توپ یا توی تاپ تن سریالای فانتزی تاریخ "آو آل تایم" :دی

و خب تینیجر بودم یه جورایی قبول کردن کرکترا برام راحت تر بود :)) یه کم مطالعه ی بیشتر داشته باشی، می بینی دیالوگا بعضا چیپن، داستان یه وقتایی در حد یه فانتزی های یه دختر دوازده ساله ی کی پاپر پایین می آد و اینا. منتها مثلن من یادمه چقد با اپیزود بلادی مری حال کرده بودم توی فصل یک. اصن همون اپیزود رو که دیدم، باعث شد همون روز تا آخر فصل دوم برم. بعد یه جورایی پایین اومدن داستانه پس زد منو.

همین دیگه :دی
    حال ندارم امضا کنم الان

15. 2 کاربر از پست ادموند تشکر کرده‌اند .

کاربر عضو

نقل قول نوشته اصلی توسط ادموند نمایش پست ها
    قضیه ی دین وینچستر یه جورایی فرق داره با بقیه یه کم. یارو بداسه، خوش فیافه اس و دخترکشه. منتها حقیقتن نمی شه گفت شخصیت خیلی خوبیه و اینا :دی مثل اینه که بگیم تونی استارک کرکتر خوبیه :)) نه تونی استارک عمومن به خاطر این تو دل بروعه که رابرت داونی جونیور نقشش رو بازی کرده. اصن تونی استارک توی کمیک ها یه جور دیگه ایه، یه جور بدتر. فقط تنها وجه شباهتش با رابرت داونی جونیور ریش و سیبیلشه :)) دین هم همینه یه کم راستش. ینی اگه یه نگاه بندازیم می بینیم بیشتر طرفدارای یارو دخترن راستش :)) نمی گم پسرها می تونن بگن کی خوبه ها، اونا هم یه دختری مثل اسکارلت جوهانسون رو انتخاب کنن شاید (فرزین، مخالفت نکن :دی)

بعد اینکه یه کمم من مشکل دارم با قضیه ی "یکی از بهترین سریالای فانتزی تاریخ" بودن سوپرنچرال. نمی گم سریال بدیه، ولی خب اونقدری هم عالی و پرفکت نیست که بگیم می تونه توی لیست تاپ فایو بهترین سریالای فانتزی تاریخ قرار بگیره :)) حتی شک دارم توی تاپ تن باشه. البته شایدم باشه، از اونجایی که ده دوازده فصل اومده، بالاخره فوقش پنج فصل خراب کنن. ممکنه شیش تای دیگه بهتر باشن، بنابراین ینی به صورت کلی بد نبودن. حالا بگذریم.

راستش جلوه های ویژه یه وقتایی مهمه، مخصوصن وقتی کل داستان داره روی این قضیه مانور می ده. نمی شه با جلوه های ویژه ی بد مثلن وارکرفت ساخت. نمی گم تقصیرشونه که مثلن جلوه های ویژه ی بد دارن یا چی، بالاخره بودجه کم می آد و سریاله و از سریال به اندازه ی یه بلاک باستر انتظار نمی ره. ولی خب در عوض انتظار می ره که داستانش اونقدری قوی باشه و چنان کرکترهای خوبی داشته باشه که حتی یه فن جلوه های ویژه هم به چشمش نیاد این قضایا. داستان سوپرنچرال هم راستش همیشه خیلی قوی نبوده. اپیزودهای خوب داشته، اپیزودهای بد هم داشته. راستش من چند سال پیش چهار فصل دیدم و دراپش کردم به خاطر داستانی که هی می افتاد زمین، هی به زور جمع می شد. و بعد دوباره رفتم سرش و تا فصل هشت دوباره بیشتر نتونستم ببینم :)) کاری ندارم که حالا مثلن یهویی فصل نه و دهش اومدن همه چی رو پرفکت کردن، فضیه اینه که هشت فصل ناقص دادن یه جورایی. بنابراین شک دارم بشه بهش گفت سریال توپ یا توی تاپ تن سریالای فانتزی تاریخ "آو آل تایم" :دی

و خب تینیجر بودم یه جورایی قبول کردن کرکترا برام راحت تر بود :)) یه کم مطالعه ی بیشتر داشته باشی، می بینی دیالوگا بعضا چیپن، داستان یه وقتایی در حد یه فانتزی های یه دختر دوازده ساله ی کی پاپر پایین می آد و اینا. منتها مثلن من یادمه چقد با اپیزود بلادی مری حال کرده بودم توی فصل یک. اصن همون اپیزود رو که دیدم، باعث شد همون روز تا آخر فصل دوم برم. بعد یه جورایی پایین اومدن داستانه پس زد منو.

همین دیگه :دی

من ادمی نیستم که به خاطر خوشگل بودن طرفدار یکی باشم.دین یا همون جنسن اکلس تو فیلمای ترسناک زیادی بازی کرده و قشنگم بازی میکنه.من اینش و دوست دارم.من فقط یه طرفدارم که اگر به من بگن جنسن تو این فیلم بازی کرده مطمعنم فیلم خوبیه چون بد بازی نکرده.پس لطفا من و با بقیه دخترایی که واسه چشای مثلا زمردیش غش و ضعف میرن یکی ندون.خب نه مسلما اونقدرام خوب نیست من شیطنتش و دوس داشتم.خیلی منحرف بود که البته تو واقعیت کاملا برعکسه!جرد منحرفه و جنسن سر به زیر.خوب من این شخصی که گفتی رو نمیشناسم ولی بزرگترین چنل جنسن اکلس شیش هزار و چهارصدتا ممبر داره و من مطمعنم که چارهزارتاش پسرن.چون ادمینش رفیقمه.البته اینجا بحث دخترای پسرنما پیش میاد و...بیخیال.اتفاقا توی تاپ تن هست.بین چنج دروغگوی کوچک و دوستداشتنی و خاطرات یک خوناشام و چن تا فیلم پرطرفدار دیگه...با این پاراگراف اخرت موافقم اما داستان کلی رو اگه نگاه کنی جذاب بود انصافا.البته سلیقه ها فرق داره ولی به نظر من جذاب بود.و من کاملا با این تیکه که گفتی بعضی دیالوگاش در حد دختره دوازده ساله میشد موافقم.شاید حتی کمترم میشد گاهی...عوضش بعضی جاهام خیلی عالی بود.خب هر طور نگاه کنی میبینی هر فیلمی یه سری نقصایی داره.ما فیلمی نداشتیم که امتیازش ده از ده باشه.اگه داشتیم لطفا معرفی کنین من ببینم.
    ممنون از نظرتون
    این طرفا
    اقا پسر
    یه چیزایی دیدم جلو چشم
    همین الان
    میگیرنم

17. کاربران زیر از پست Talkhand تشکر کرده‌اند:

کاربر عضو

نقل قول نوشته اصلی توسط ادموند نمایش پست ها
    نه دیگه نشد :)) یعنی می‌دونم این سریاله باب اینه که آدم از بالا بهش نگاه بکنه و برینه بهش ولی خب شخصیت‌های خیلی خوب و موقعیت‌های روایی خیلی خوب داشته. همینطوری بخوام سر دستی بگم یه سری قسمت داشت که فرمت سریالای دیگه رو مسخره می‌کرد. خب این یه چیز خیلی خوبی بود.
    یا یه سری قسمت بود اینا از یه زیر زمین مربوط به پناهگاهای جنگ جهانی می‌اومدن. آلردی سریال از نصف سریالای فانتزی که من دیدم بهتر بود خب. بعد مگه ما چندتا سریال فانتزی با فرمت روایی این مدلی داریم راستش. یعنی سخته این حرفی که می‌زنی رو قبول کنم.

شخصیت یاروها و دیالوگاشون هم خوب و بد داره به نظرم منتها نیازی نیست بچه‌ی ۱۴ ساله باشی برای خوش اومدن ازش. یعنی شما باید یه بینشی نسبت به سینمای B-movies داشته باشی تا بتونی این سریال رو اونقدری که حقشه اپریشییت کنی.

در مورد جلوه‌های ویژه هم صرفاً می‌تونم بگم :)

19. 3 کاربر از پست blood-angel تشکر کرده‌اند .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع