هزارتو | مجمع هواداران هنر و ادبیات ژانری

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15

Threaded View

کاربر عضو

طرفداران سریال Supernatural (فراطبیعی)

سلـــــــــــــــام !!!
    خوبین همه؟
    خب یه سوال...
    اینجا سوپرنچرالی نداریم؟وینچستری چی؟
    انصافا نگین این سریال و ندیدین!!! 0_0
    جرد پادالکی در نقش سم وینچستر و جنسن اکلس (*0*) در نقس دین وینچستر(
    ) برادرانی که در سراسر کشور امریکا شیاطین و دیگر شکل هایی از موجودات ماوراطبیعی رو شکار میکنن که اغلب مردم اعتقادی به وجود اونا ندارن.داستان این مجموعه تلویزیونی بررسی پاگانیسم و اساطیر مسیحیه.
    اگه ندیدین حتما ببینین.عالـــــیه!
    یه توضیحی هم خودم بدم D:

دین و سم دو تا داداشن که شیطان وقتی سم شیش ماهش بود و دین چهار سالش به خونشون حمله میکنه و مامانشون واسه اینکه نجاتشون بده خودشو فدا میکنه از اون ور باباشون یه شکارچی هیولا بوده که سم و میسپره به دین و میگه حالا نوبت توعه ازش محافظت کنی.چون تو فیلم یه رسمی هست بچه های شیش ماهه ای که از دست شیطان فرار میکنن یه قدرت خاص پیدا میکنن و قدرت سم پیش بینی اینده اس (بهش القا میشه تو خواب) خلاصه این دو تا داداش راه پدرشون و پیش میگیرن (البته از قسمت اول همکار نیستنا) و شکارچی هیولا میشن و هر قسمت راجب هیولاهای مختلفه.این بین یه اتفاقای خانوادگی و عاشقانه ای هم بین خودشون میوفته.میگذره و میگذره تا اینکه تو یه فصلی که نمیدونم چندش بود سم میمیره و دین برای اینکه نجاتش بده با شیطان معامله میکنه و شیطان بهش میگه سم زنده میشه و تو فقط سه سال میتونی بمونی بعد از اون من روحت و میگیرم.حالا اینجا یه دعوای خنده داری بین شیطان و دین درمیوفته چون دین میگه ده سال و شیطان میگه سه سال که اخرش کرد دو سال.حالا بعد از این که سم بیدار میشه و میپرسه چطور زنده شده دین جوابی نداره بده و سم میفهمه دین بازم خرابکاری کرده.دیگه بقیش و بگم کل فیلم و گفتم D:
    ویرایش توسط Talkhand : 7th January 2017 در ساعت 10:18 AM
    چیزهایی توی ذهنم هست که کسی نمیبینه...
    چیزهایی توی ذهنت هست که فقط من میفهمم...!

2. 5 کاربر از پست Talkhand تشکر کرده‌اند .

کلمات کلیدی این موضوع