هزارتو | مجمع هواداران هنر و ادبیات ژانری

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 20

Hybrid View

مدیر بخش

کدام دنیای فانتزی ؟ کدام نژاد یا گروه خاص؟

چند روز پیش داشتیم با پرنیان درباره این که دوست داریم تو کدوم یکی از دنیاهای فانتزی یا سای فای زندگی کنیم حرف میزدیم من گفتم که با این که ستینگ گیم او ترونز خوبه من هرگز دوست ندارم اونجا بوده باشم یا مثلاً اصلاً دلم نمیخواد تو دنیای اتک ان تایتان باشم ولی عوضش هری پاتر با اینکه پر از خطره برام جذابه و مثلاً اگه خدای نکرده خواستم تو دنیای گیم او ترونز به دنیا بیام یکی از اعضای اون یارو بی چهره ها میشدم یا مثلاً تو اتک عضو گارد جستجوگر میشدم با اینکه خطر داشت و تجربه های خیلی افتضاح و سیاهی در انتظارم بود:))
    راستش به نظرم هر کدوم از ما یه جایی رو توی داستانا داریم که به شدت دلمون بخواد واقعی باشن و توشون بتونیم زندگی کنیم یا حداقل یه بار پیش اومده که دلمون بخواد جای یه کرکتری از یه نژاد دیگه باشیم مثلاً بیاین اینجا درباره دنیاهای مورد علاقه اتون صحبت کنین و همچین نژاد های خاصی که دوست داشتین داشته باشین و لزومی هم نداره که حتماً تو داستان ها خونده باشیدشون میتونین از توی فیلم ها و کتاب ها و مانگاها و انیمیشن ها و حتی از ذهن خودتو بگید ولی قبلش یه معرفی از دنیاهه و یا خصوصیات نژاد خاصه بکنید حتماً:))
    ویرایش توسط sarvin : 23rd February 2017 در ساعت 03:31 PM
    There's someone in my head but it's not me

2. 7 کاربر از پست sarvin تشکر کرده‌اند .

کاربر عضو

خب، دنیا های زیادی هست که دوست دارم یکی از کاراکتر هاش باشم. تو انیمه ها می تونم به دنیاهای اتک آن تایتان و ناروتو اشاره کنم. تو اتک دوست دارم جای کاپتان لیوای باشم و تو ناروتو جای کاکاشی. دنیای آواتارم بدم نمیاد یه وقتی یه سری بش بزنم!
    خب، کتاب: ارباب حلقه ها، ترجیحا جای لگولاس. نغمه جای جان اسنو. تو میراث نژاد کوتوله هارو دوست دارم. تو سرزمین عجایب دوست داشتم جای کلاه دوز باشم. دریای زمین جای گد. تو جهان کار آموز رنجر جای ویل و دنیاهای دیگه ای هم هست که فعلا اسمشون یادم نیست (البته اینا فقط کتاب هایین که دنیای فانتزی دارن. کتاب های فانتزی فاقد دنیای زیادی هم هست که دوست دارم توشون باشم. مثله: پرسی جکسون و آرتمیس فاول.)
    فیلم هم دزدان دریایی کارائیب و شخصیت جک اسپارو.
    در مورد نژاد بگم که نژاد خاصی رو بیشتر از بقیه دوست ندارم. فقط اینکه گروه های آکاتسوکی از ناروتو و همون گارد جستجو گر تو اتک آن تایتان رو خیلی دوست دارم.

4. 2 کاربر از پست Amir2527 تشکر کرده‌اند .

مدیر بخش

همم، دنیای نایت‌ساید، وارکرفت و تالکین به طورِ کلی. اساطیرم حسابه؟ اگه آره که خب من هلاک دنیایِ اساطیر نورس و ژرمنم. *_*

+ الف، مشخصا :دی

6. 3 کاربر از پست Úlfr تشکر کرده‌اند .

ناظم

بگم نميخندين؟ دي:
    اولا كه سروين دسته بندي گيم تو سي پي يوت نداري شما؟:))
    دوما دلم ميخواست جاي جوئل تو لست آو آس بودم. با اينكه يه دنياي زامبي زده و خطرناكه ولي خب باحالي هاي خودشو داره. حداقلش اينه كه هرروز يه وضع تازه اي داري:) دنياي استاروارز هم بدك نبود. مثلا جاي يودا بودم خوب بود دي: وشايد تعجب كنيد ولي دنياي اساسين كريد هم خيلي خوبه:)) مثلا فك كن جاي مثلا اتزيو بودي، اصلا يه وضعي دي:
    تو كتابا كه به شدت هري پاتر رو دلم ميخواست. جاي رون ميبودم. بهترين دوست هري بودن خوبه. تو دنياي نغمه هم ترجيح ميدادم جاي راب باشم. شجاع و خلاق و مبتكر. يكي از چيزايي كه خيلي خوشم مياد باشم هم كلاوس تو بچه هاي بدشانسه.
    تو انيميشن هاهم دلم ميخواست جاي گرو از انيميشن من نفرت انگيز باشم. دي:
    پ.ن: ولي خودمونيم. به نظرم بهتر از همه اينا اينه كه آدم خودش باشه:)

There's lot of people around me. But I feel lonely

8. 3 کاربر از پست ali rbn تشکر کرده‌اند .

کاربر عضو

اگه بخوام یه زندگی آروم داشته باشم و فقط دنیام فانتزی و جادویی باشه، دنیای هری پاتر خوبه! ولی اگه بخوام قهرمانی چیزی بشم، یکی از فاینال فانتزی ها. جنگجو بشم برم همه جا رو منفجر کنم بعد دنیارو نجات بدم... تا حالا هیچ کاراکتری رو اونقدر دوست نداشتم که بخوام جاش باشم. البته فکر کنم یکی هست... اگه توی دث نوت جای لایت بودم...
    از دنیاهایی که فوق العاده غلیظ فانتزی باشن خوشم میاد. پیر شدم حافظه م ضعیف شده... یادم نمیاد چه دنیاهایی... ها راستی دنیای نیروی اهریمنی اش پولمن هم چیز خوبیه!
    !Never Laugh At Live Dragons

10. 4 کاربر از پست رن بلک تشکر کرده‌اند .

کاربر عضو

من خیلی دوست داشتم یه میوتاند باشم
    با اینکه حتا وجودشون فریاد اعتراضی به تعثب نژادیه اما دوست داشتم یکی از اونا باشم و اونوقت حتما عضو مردان ایکس میشدم!!!

یه دنیای فانتزی خاص هم... بدم نمیومد یه جادوگر باشم و برم هاگواترز
    ولی دنیای نغمه به هیچ وجه
    ترجیح میدادم اگه اونجا به دنیا اومدم اون بچه ی ریگار و الینا باشم ک گرگور کلگین در نوزادی جمجمشو شیکوند :| همون اول میمردم بقیه ی راه رو نمیدیدم!!!!
    ایستادی سر چهارراه تردید
    درگیری
    که بمونم و
    مظلوم تر شم بذارم همه از روم رد شن
    یا بشم یه نامرد که با طبیعت خودشو وقف داد با مرگ آدمیت

12. 2 کاربر از پست Melisandre تشکر کرده‌اند .

مدیر بخش

نقل قول نوشته اصلی توسط Melisandre نمایش پست ها
    من خیلی دوست داشتم یه میوتاند باشم
    با اینکه حتا وجودشون فریاد اعتراضی به تعثب نژادیه اما دوست داشتم یکی از اونا باشم و اونوقت حتما عضو مردان ایکس میشدم!!!

یه دنیای فانتزی خاص هم... بدم نمیومد یه جادوگر باشم و برم هاگواترز
    ولی دنیای نغمه به هیچ وجه
    ترجیح میدادم اگه اونجا به دنیا اومدم اون بچه ی ریگار و الینا باشم ک گرگور کلگین در نوزادی جمجمشو شیکوند :| همون اول میمردم بقیه ی راه رو نمیدیدم!!!!
    ):
    *میوتنت *تعصب *هاگوارتز *الیا

14. 3 کاربر از پست Úlfr تشکر کرده‌اند .

ناظم

نقل قول نوشته اصلی توسط Úlfr نمایش پست ها
    ):
    *و او حتی از لاک غلط گیر هم کار آمد تر بود و همه را از دم تیغ غلط گرفتن میگذراند*

There's lot of people around me. But I feel lonely

کاربر عضو

نقل قول نوشته اصلی توسط Úlfr نمایش پست ها
    ):
    هاگوارتز اشتباه تایپی بود

میوتانت همون میوتنته منتها پورنانس بریتیشش با امریکن فرق داره که میوتانت بیریتیشه منم چون تو فیلم یکی دو بار اون یارو اسکاتلندیه این طوری تلفظ کرد عادت کردم بگمش میوتاند ک همون میوتاته دیگه د و ت با هم فرقی ندارن به اون صورت

تعصبم اشتباه تایپیه به هوای این که روی کیبوردای پی سی اگه دقت کنی ث بغله ص است

الیا هم ک والا همون موقع ک داشتم این متنو مینوشتم کلی فکر کردم الیا بود یا الینا :| بعد آخرشم نوشتم الینا الان یاداوری نمیکردید ک الیاست باز یادم نمیومد چی بود:/

مرسی در هر حال :)
    ایستادی سر چهارراه تردید
    درگیری
    که بمونم و
    مظلوم تر شم بذارم همه از روم رد شن
    یا بشم یه نامرد که با طبیعت خودشو وقف داد با مرگ آدمیت

مدیر بخش

نقل قول نوشته اصلی توسط Melisandre نمایش پست ها
    میوتانت همون میوتنته منتها پورنانس بریتیشش با امریکن فرق داره که میوتانت بیریتیشه منم چون تو فیلم یکی دو بار اون یارو اسکاتلندیه این طوری تلفظ کرد عادت کردم بگمش میوتاند ک همون میوتاته دیگه د و ت با هم فرقی ندارن به اون صورت
    اولن که بریتیش با اسکاتیش فرق داره خب :)) خیلی :)) فرض کن تفاوت تاجیکستانی و فارسی رو :)) بعد اینکه اینو نیگا کن:
    [ فقط کاربرانی که ثبت نام کرده اند قادر به دیدن لینک ها هستند. can see links. ]

والا من اول به دیتابیس ذهنیم شک کردم، بعد چک کردم، دیدم نه درست می گفتم :)) بریتیش هم اینجوری تلفظ نمی شه :))

دیگه همین دیگه... من برم پی کار و زندگیم

پ.ن: دقت کنی نه تنها بین ت و د فرق هست، بلکه توی هر دو تلفظ خیلی دقیق ت آخر رو اعلام می کنن :))

18. 2 کاربر از پست ادموند تشکر کرده‌اند .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین