هزارتو | مجمع هواداران هنر و ادبیات ژانری

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 20
    مدیر بخش

کدام دنیای فانتزی ؟ کدام نژاد یا گروه خاص؟

چند روز پیش داشتیم با پرنیان درباره این که دوست داریم تو کدوم یکی از دنیاهای فانتزی یا سای فای زندگی کنیم حرف میزدیم من گفتم که با این که ستینگ گیم او ترونز خوبه من هرگز دوست ندارم اونجا بوده باشم یا مثلاً اصلاً دلم نمیخواد تو دنیای اتک ان تایتان باشم ولی عوضش هری پاتر با اینکه پر از خطره برام جذابه و مثلاً اگه خدای نکرده خواستم تو دنیای گیم او ترونز به دنیا بیام یکی از اعضای اون یارو بی چهره ها میشدم یا مثلاً تو اتک عضو گارد جستجوگر میشدم با اینکه خطر داشت و تجربه های خیلی افتضاح و سیاهی در انتظارم بود:))
    راستش به نظرم هر کدوم از ما یه جایی رو توی داستانا داریم که به شدت دلمون بخواد واقعی باشن و توشون بتونیم زندگی کنیم یا حداقل یه بار پیش اومده که دلمون بخواد جای یه کرکتری از یه نژاد دیگه باشیم مثلاً بیاین اینجا درباره دنیاهای مورد علاقه اتون صحبت کنین و همچین نژاد های خاصی که دوست داشتین داشته باشین و لزومی هم نداره که حتماً تو داستان ها خونده باشیدشون میتونین از توی فیلم ها و کتاب ها و مانگاها و انیمیشن ها و حتی از ذهن خودتو بگید ولی قبلش یه معرفی از دنیاهه و یا خصوصیات نژاد خاصه بکنید حتماً:))
    ویرایش توسط sarvin : 23rd February 2017 در ساعت 03:31 PM
    There's someone in my head but it's not me

2. 7 کاربر از پست sarvin تشکر کرده‌اند .

کاربر عضو

من دوست دارم یه گرند مستر سیث تو محیط استار وارز باشم.
    موهاهاهاها.
    من ترول نیستم.

مدیر بخش

نقل قول نوشته اصلی توسط Melisandre نمایش پست ها
    میوتانت همون میوتنته منتها پورنانس بریتیشش با امریکن فرق داره که میوتانت بیریتیشه منم چون تو فیلم یکی دو بار اون یارو اسکاتلندیه این طوری تلفظ کرد عادت کردم بگمش میوتاند ک همون میوتاته دیگه د و ت با هم فرقی ندارن به اون صورت
    اولن که بریتیش با اسکاتیش فرق داره خب :)) خیلی :)) فرض کن تفاوت تاجیکستانی و فارسی رو :)) بعد اینکه اینو نیگا کن:
    [ فقط کاربرانی که ثبت نام کرده اند قادر به دیدن لینک ها هستند. can see links. ]

والا من اول به دیتابیس ذهنیم شک کردم، بعد چک کردم، دیدم نه درست می گفتم :)) بریتیش هم اینجوری تلفظ نمی شه :))

دیگه همین دیگه... من برم پی کار و زندگیم

پ.ن: دقت کنی نه تنها بین ت و د فرق هست، بلکه توی هر دو تلفظ خیلی دقیق ت آخر رو اعلام می کنن :))

5. 2 کاربر از پست ادموند تشکر کرده‌اند .

پشت صحنه

خب خیلی داستان های فانتزی انیمه های جذاب با دنیا سازی های دوست داشتنی خوندم ولی این که کدوم رو دوست دارم که درش باشم

باز همون هری پاتر قدیمی با جذابیت و دنیا سازی منحصر به فردش ، یا اگر بخوام انیمه انتخاب کنم وان پیس با دنیای وسیع و احتمالات بی انتها و طبیعتا فانتزی فانتزی فروت رو می خورم :دی

[ فقط کاربرانی که ثبت نام کرده اند قادر به دیدن لینک ها هستند. can see links. ]

7. 2 کاربر از پست Harry.Dresden تشکر کرده‌اند .

کاربر عضو

من دنیای وستروس (Game of Thrones) و دنیای Tamriel (Elder Scrolls) رو دوست دارم.
    اگه وستروس بودم حتما یه جادوگر قوی بودم که زیاد مسافرت میکرد و نژادش هم تارگرین بود و اگه تامریل بودم یک Battle Mage میشدم با نژاد برتون و تنهایی یا به همراه دوستانم (اگه کسی همراهیم کنه) ماجراجویی کنم.

9. کاربران زیر از پست EbonShadow تشکر کرده‌اند:

کاربر عضو

دنیای هری پاتر قطعا!:)) خیلی باحاله که یه جادوگر باشی که با یه چوب دستی کمتر از نیم متر بتونی کار های خارق العاده بکنی. با وجود اتفاقاتی که ممکنه برای آدم بیوفته، دنیای قشنگیه!
    از نژاد جادوگرا؛ ام... یعنی یه جور آریایی جادوگر(عجیبه، میدونم)! یا سریال
    Grimm هم دنیای جالبی داشت، مثل الان با وجود تفاوت های پنهان انسانها. دوست داشتم یه گریم باشم!
    اینکه تو چه دنیایی نمیخواستم باشم، همین دنیای الان خودمون به نظرم. خیلی خسته کننده و تکراریه!
    ...When i was a child i was afraid of ghosts, as i grew up i realized people are more scary

11. 2 کاربر از پست urαℓy تشکر کرده‌اند .

کاربر عضو

آردا...

الف ها...
    یه علاقه ی خاصی به الف ها دارم... واقعا خیلی خیلی جذاب و دوست داشتنی هستن...

کاربر عضو

آردا _والینور _تانکونتیل
    الف برین_وانیار ،نولدور،تله ری فرقی ندارند.

14. کاربران زیر از پست فین گون تشکر کرده‌اند:

کاربر عضو

آلاگیزیا-آردا با اینکه از خود نغمه خوشم نمیاد ولی وستروس هم جزوشونه.

و نژاد... از اورک های سبز پوست وارکرتفت خوشم میاد. کریپتونی ها، اجنه و وفق کنندگان

کاربر عضو

شوالیه های تابناک تو دنیای استورم لایت
    من ترول نیستم.

کاربر عضو

من دوست داشتم توی وانپیس یکی از اعضای بلک بیرد باشم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12