هزارتو | مجمع هواداران هنر و ادبیات ژانری

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5
    مدیر بخش

آموزش ورود به جلسات آنلاین با استفاده از نرم‌افزار discord

سلام دوستان.
    از اونجایی که سال جدیده و جلسات جدید تصمیم گرفته شده برای سری جدید جلسات از یه نرم افزار جدید به جای تیم اسپیک استفاده کنیم که هم رایگانه، هم سریعه هم سروراش تحمل تعداد بالای کاربر رو داره. اسم این نرم افزار جدید discord هستش که نصب و راه اندازی به شدت آسان و خیلی آسان تر از تیم اسپیک داره. با این حال از اونجایی که ممکنه بعضی ها به تیم اسپیک عادت کرده باشن و نتونن راه اندازی کنن آموزشی تدارک دیدم که اگر کسی گیر کرد حیرون و هاج واج دنبال یه نفر نگرده که ازش سوال کنه و اینا. :دی
    اول از همه باید برین توی این سایت و با توجه به پلتفرمتون نرم افزار رو دانلود کنید:
    [ فقط کاربرانی که ثبت نام کرده اند قادر به دیدن لینک ها هستند. can see links. ]
    برای اندروید اگر نمی‌تونید از گوگل پلی دانلود کنید از اینجا دانلود کنید. من خودم از اینجا دانلود کردم و لجیته ظاهرا:
    این برنامه 50 مگ حجم داره که شاید برای بعضی ها یه مقدار زیاد باشه ولی بهتون قول می‌دم به حجمتون می‌ارزه! :دی
    بعد اینکه دانلود شد کافیه فایل نصبی رو اجرا کنید و قبل اینکه بفهمید چی شده برنامه خودش سریع نصب می‌شه. (بدون اینکه لازم باشه کلی next بزنید و آدرس بدین و اینا :دی)
    بعد اینکه برنامه نصب شد خودش اجرا می‌شه و احتمالا شروع به چک کردن آپدیت ها می‌کنه. بعد با یه همچین صفحه ای مواجه می‌شید:

همونطور که تو شکل مشخصه گزینه Register رو بزنید و برای خودتون یه اکانت بسازید.
    بعد تو این صفحه ایمیل و یوزر نیم دلخواهتون و پسورد رو بهش بدین و ادامه رو بزنید.
    بعد اینکه اکانتتون ساخته شد ایمیل و پسوردتون رو وارد کنید تا وارد اکانتتون بشید. می‌تونید به ایمیلتون هم سر بزنید و اکانتتون رو تایید کنید گرچه اجباری نیست.
    بعد اینکه وارد صفحه اصلی شدید طبق تصویر زیر روی علامت + کلیک کنید.
    تو صفحه باز شده روی Join a Server کلیک کنید.
    تو کادر مورد نظر لینک مقابل رو وارد کنید: [ فقط کاربرانی که ثبت نام کرده اند قادر به دیدن لینک ها هستند. can see links. ]
    و در آخر سرور هزارتو رو مشاهده می‌کنید که سمت چپ هستش.

با اینکه مراحل نصب واقعا ساده هستش و با این آموزش سعی کردم احتمال اینکه به مشکلی برخورد کنید تا حد امکان بیاد پایین اما اگه احیانا هنوز هم در هر مرحله به مشکل برخورد کردین تو همین تاپیک می‌تونید سوالاتتون رو بپرسید.
    با تشکر.
    ویرایش توسط sarvin : 20th April 2017 در ساعت 01:09 PM

2. 9 کاربر از پست The Naïve Vigilante تشکر کرده‌اند .

کاربر عضو

اگه امکان داره عکس ها رو یه جا دیگه آپلود کن ،ظاهرا بدون فیلترشکن باز نمیشه

4. 2 کاربر از پست Hamid Saeedi تشکر کرده‌اند .

مدیر بخش

اصلاح شد، ممنون.
    There's someone in my head but it's not me

6. 2 کاربر از پست sarvin تشکر کرده‌اند .

کاربر عضو

اوکی! Join server میزنی میره رو یه صفحه ی جینگیلی برهوتD: تکلیف چیه...همش connectingهp: ما سعیمونو کردیم خلاصهD:
    DONOTRESIST,OBEYYOURWILL!

8. کاربران زیر از پست black-anger تشکر کرده‌اند:

مدیر بخش

نقل قول نوشته اصلی توسط black-anger نمایش پست ها
    اوکی! Join server میزنی میره رو یه صفحه ی جینگیلی برهوتD: تکلیف چیه...همش connectingهp: ما سعیمونو کردیم خلاصهD:
    احتمالا مشکل از اینترنت شماست بلک انگر جان
    نگران نباشین حالا من صحبتا و نظرات رو برای کسایی که نمیان ضبط می‌کنم می‌نویسمشون، تو تاپیک گزارش جلسه خوانش داستان. گرچه باز امتحان کنین شاید تا جلسه فرجی شد :دی