هزارتو | مجمع هواداران هنر و ادبیات ژانری

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8
    ناظم

بحث و گفتگو درباره بازی های fps

طبق بحثای خونینی که من و کیان(دو نوب فن بوی دی:) داشتیم سر اینکه چه شوتری از همه بهتره تصمیم گرفتیم بحث خونین رو بکشیم اینجا:)) خلاصه که بتل بازان، رینبو فن ها، عاشقان کالاف،کانتر پلیر ها(جاست فور مهراد دی:) شمشیر هارا عریان کرده همدیگر را جر دهید تا ماهمدیگه رو نکشتیم دی:

نظر من رو رینبو و بتلفیلده. چون از هرلحاظ بهتر از کالافه، چرا؟ چون خب هونتونی اصن کالاف از هرحیث ضعیف تره. گیم پلی، استوری(درمورد بتل) و همه چی. نظر کیان هم کاملا برعکس منه دی:

خلاصه که پاشید بیاید دعوا دی:

There's lot of people around me. But I feel lonely

2. 3 کاربر از پست ali rbn تشکر کرده‌اند .

پشت صحنه

چیزه دی: این انتخابای نوبی رو بکنین تو پاچه تون اصا :)) بهترین شوتر همانا چیزی نیست جز آرمی او تو اقا :)))) یعنی اینقدری که من موقع بازی کردن این با داداشم خندیدم و به بهونه اش تونستم کتکش بزنم حال داد که هیچ چیز اونقدر نمی تونه حال بده :)) خیلی بازی فانیه مخصوصا با چیپس و دلستر در کنارش اونم تو تابستون زیر باد کولر...اقا اصا لذته ها!
    ---
    خارج از اون من خیلی وقته اف پی اس بازی نکردم به جز دووم که تو این بحثه نیست، و راستش اف پی اس تکراری شده برام هیچ کدومشون اونقدرا خوب نیستن، منتها اگه کسی بخواد تفنگ بذاره رو سرم می گم کال 5 رو خیلی دوس داشتم چیز ردیفی بود. بد کومپانی هم مولتیش حال می داد. ولی از این جدیدیا هیچ کدوم مطابق میلم نیست. همین دیه.
    : kaiki
    The fake is of far greater value. In its deliberate attempt to be real, it's more real than the real thing.
    Even if the truth is as one suspects, it may still be worthless.
    Just as there isn't a problem that can't be solved by being right, there isn't a problem that can't be solved by money.
    “Have Suspicions,not Faith”
    : kumagawa misogi
    「Humans are born with no purpose, live for no reason, and die for nothing. Because this world is pointless, and our lives are aimless.」

4. 2 کاربر از پست Kumagawa تشکر کرده‌اند .

مدیر بخش

جاست فور مهراد دی:
    واتس دت سُپُزد تو مین؟ *نگاه مشکوک*

و خب آقا، منم مثل صدرا الد اسکولم خیلی. گرچه دلیل من بیشتر potato بودن سیستممه :دی
    ولی خب اخبار و نقد هارو به شدت پیگیریشون رو می‌کنم و با توجه به چیزی که دستگیرم شده و نظر افرادی که به سلیقه شون اعتماد دارم بتلفیلد چیز تمیز تری از آب در اومده تا cod و rainbow
    و خب کال آو دیوتی یوزد تو راک واقعا... ولی از ghosts به بعد بر همگان آشکاره که نزول کرده. گرچه به نظرم هنوز سلیقه خیلی دخیله توی اینکه یه نفر کدوم یکی از این سه تا شوتر رو ترجیح می‌ده برای همین بیشتر کیفیت ساخت مد نظرمه.
    و خب infinite warfare و advanced warfare اونقدرا بد نبودن بیشتر به خاطر اینکه خلاف trend داشتن پیش می‌رفت و خب، عن آینده نگری رو هم انصافا در آورده بودن تو سری خوردن یارو ها.
    بیشتر به نظر من تقصیر activision هستش که بازی هارو سال به سال عرضه می‌کنه. و خب می‌دونم یه سری هاتون همین الآن دارید می‌گید "خب سری سه سازنده جدا داره که هر کدوم سه سال وقت برای کار کردن رو بازی دارن برای همین مشکل ساز نمی‌شه" و حرفتون هم درسته... منتها مشکل اینه که قضیه داره tedious میشه. وقتی هر سال یه بازی می‌دی بیرون سریع توسط بازی بعدی overlook می‌شه و فرصت کافی برای جذب طرفدار و تشکیل دادن کامیونیتی برای اینکه عن بازی رو در بیارن نداره. و خب به نظر من این رمز موفقیت بتلفیلده. هر چقدر هم از EA متنفر باشید EA سیاست های مالی هوشمندانه تری داره تو این یه مورد لااقل. حدود دو یا سه سال فاصله بین هر بازی اجباریه برای اینکه طرفدارا بتونن به اندازه کافی ته بازی رو در بیارن و بازی بتونه خودشو جا کنه تو صفحات تاریخ گیم. وگرنه overlook میشه سریع.
    بتلفیلد هر سریش که میاد طرفداراش کلی قدرشو می‌دونن چون اومدنش مثل یه مناسبت خاص و پسندیده و گرامیه. چون از آخرین باری که بتلفیلد بازی کردن خیلی وقته می‌گذره و الآن خسته و تشنن. ولی cod داره طرفداراشو با بازی خفه می‌کنه. اومدن cod یه مناسبت خاص و ویژه نیست چون همه انتظارشو دارن و خب، هنوز cod قبلی جای زیادی برای بازی کردن واسه طرفدارا داره. همین طرفدارارو بین بازی ها پخش می‌کنه و گیمرا دیگه احساس نمی‌کنن نیازه cod جدید رو بخرن، چون قبلیه همینجا تو سیستمشون هست و هنوز هم کامل بازیش نکردن و تا لول آخر نرفتن و تموم اسلحه هاشو باز نکردن؛ هنوز خیلی ها دارن بازیش می‌کنن.

6. 2 کاربر از پست The Naïve Vigilante تشکر کرده‌اند .

مدیر بخش

به نظرم خیلی بدین که اسم تاپیک رو منحصر به سه تا شوتر بازاری کردین و این همه شوتر خوب رو می ذارین کنار. اوورواچ بده آقا؟ :))

8. 2 کاربر از پست ادموند تشکر کرده‌اند .

ناظم

نقل قول نوشته اصلی توسط ادموند نمایش پست ها
    به نظرم خیلی بدین که اسم تاپیک رو منحصر به سه تا شوتر بازاری کردین و این همه شوتر خوب رو می ذارین کنار. اوورواچ بده آقا؟ :))
    چیزه بحثمون راجع به این سه تا بود آخه دی: وگرنه شوتر خوب زیاده. و خب به نظرم این سه تا بیشتر بین ملت بولده. حالا شما نظرت رو راجع به اینا بده:))

10. 2 کاربر از پست ali rbn تشکر کرده‌اند .

مدیر بخش

نقل قول نوشته اصلی توسط ادموند نمایش پست ها
    هوم... موافقم با حبیب
    شاید بهتر باشه بحث رو گسترش بدیم... هان علی؟

12. 2 کاربر از پست The Naïve Vigilante تشکر کرده‌اند .

مدیر بخش

آره خب. یه بحث می ذاشتین که راجع به اف پی اسا کلا بحث کنیم. لازم نیست حتمن روی سه تای بولد مانور بدیم. ینی این که بشینیم بگیم مزایای یه اف پی اس خوب چیه و چی باعث ضرر قضیه اس و مثلن کدومو بیشتر دوست داریم.

14. کاربران زیر از پست ادموند تشکر کرده‌اند:

ناظم

آقا تصویب شد خب دی: بیاین بهترین و بدترین اف پی اس رو بگین به نظرتون و بگین چرا بهترین و بدترینن:)

16. کاربران زیر از پست ali rbn تشکر کرده‌اند: