هزارتو | مجمع هواداران هنر و ادبیات ژانری

صفحه 10 از 10 نخستنخست ... 8910
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 100
    کاربر عضو

پیشنهاد برای دیدن انیمه(مانگا) جدید

دوستان این تاپیک برای این که هرکی بیاد سلایقش رو بگه بقیه هم معرفی کنن بهش ببینه اونا رو:دی

فقط اگه کسی درخواست میده حتما سلیقه شو کامل بگه که دقیق راهنمایی کنن بچه ها:دی

اول خودم شروع کنم:

یه مانگا میخوام کمدی باشه و رزمی---از این زندگی در مدرسه هم اگه باشه چه بهتر------ طولانی و کوتاهش هم مهم نیست

ممنون

2. 8 کاربر از پست Beelzebub تشکر کرده‌اند .

کاربر عضو

خب یه طفل معصومی ام مث ما میخواد ببینه گیرش نمیاd:
    +بیربط: فقط موزیک خالی اوپنینگ ارگو بود نمدونم چی بود منو دیوانه کرد ینی ببین خودش چیه!!! پوف!
    DONOTRESIST,OBEYYOURWILL!

4. 4 کاربر از پست black-anger تشکر کرده‌اند .

مدیر انجمن

آقا باز یاروهایی که میازاکی می پسند قابل تحملن دی: کسیه که داره کم کم اشنا می شن. یه عده هستن که سیزن دوی سورد ارت آنلاین و بخش دوم وحشتناکش رو بهترین انیمه ی طول تاریخ می دونن دی:
    در مورد فاروم هم نمی دونم اشاره ت به کیه ولی مثلاً می دونم بهزاد رو باید کپی پستای قدیمیش تو تالار انیمه آکادمی قدیم رو از طریق کانالای زیرزمینی گیر بیارم اسکرین شات بگیرم بذارم تو فاروم دی:
    در مورد انیمه دهه هشتادی ها یادم اومد. ما makros رو می گفتیم سیزن اولش و ماکروز سون. دیگه یادم نمیاد چی رو می گفتیم.
    و خب آقا بازم می گم مشکل انیمه تو ایران اینه که انیمه باز این کاره کم نداریم. ولی هیچ کدوم حالش رو ندارن پیش قدم بشن و درست حسابی و منظم درباره ش بنویسن. یعنی حداقل تو ایران می دونم یه چیزی مث کد گیاس و اون یارو دو قلوها یعنی کیوان و کوروش و هانیه و احمد و یه سری رفقای دیگه به خاظرش می زدن تو سر و کله ی خودشون تو فاروم آکادمی قدیم و انیمه پارادایز و دیگه شلوغ می کردن تا ملت نشستن دیدن. قضیه اینه که اونی که می تونه پیش قدم نمی شه. یا آقا کسایی که سوادشون رو دارن پا پیش نمی ذارن.
    و خب در مورد گنگستا اسم نبردم چون به نظرم دو اپیزود آخر یهو سقوط ازاد بود. منطق داستانی داره شدیداً گاف می ده و ویلیان های داستان الکی و بر خلاف منطق داستانی زیادی قوی ان. و حس می کنم برا این که کار یه ذره شونن و اکشن شه داره ویلیان از غیب ظاهر می کنه و حادثه همین طور داره می سازه. حالا برا این که زیاد اسپویل نشه شاید تو یه تاپیک اسپویل آزاد بحث کنیم.
    ها، بستگی داره به کدوم قشر از میازاکی دوستان برخورد کرده باشی :) یه عده شون هستن عاقا به شدت غریبن :) یعنی خب در این حد که پرنسس مونونوکه(که صد درود و رحمت بر او باد چه قدر خوب بود حتی ) رو کردن بت می گن هرکی بگه این خدا نیست خونش مباحه :)) و خب مثلا طرف میگه کاتاناگاتاری انیمه ی خوبیه ولی اصلا در حد مونونوکه نیست :)، ها اون بنده خداها رو ول کنیم اصلا :) اونا کلا یه کتگوری جدا خودشون دارن :) مثلا سوردارت انلاین دوستان، دث نوت دوستان، ناروتو دوستان و .... که تنها وجه مشترکشون اینه که همشون به جز انیمه یی که معتقدن بهترین انیمه ی تاریخ انیمه یی که دوسش دارن، به جز اون انیمه چیز خاصی ندیدن و یا اگر هم دیدن میگن اون ها بولشت هستن :) یعنی خب بعضی پستاشون اینقدر خنده داره دلم می خواد کپی کنم این جا بزارم بخندیم :)
    ها نه بابا بهزاد که خودش دستش تو کاره و یاروهه انیمه بین خوبیه :) ها انگشت اشاره رو مستقیم به سمت کسی الان بگیرم فحشم می دن :) بخیالش
    حالا من باز می گم یه عده از این رفقا باز فعالیت می کنن که به فنا نرفته سایتی مثل انیمه پارادایس ولی قضیه اینه که عاقا اصلا نود درصد انیمه بین هایی که من دیدم اصلا فکر نمی کنن در موردش :) خیلی عجیبه واقعا. و خب اون ده درصد هم هرچه قدر خودشون رو جر بدن تا وقتی اون نود درصد اصلا فکر نمی کنه هیچی درست نمیشه :)
    گنگستا رو اسپویل نکن عاقا :) من الان اپیزود هفتم هنوز :) و هنوز تا این جایی که من هستم به شدت کوله :) و عاقا فلش بکاش چه قدر درست کار شده واقعا. قابایی که بعضا میگیره هم خیلی خوشگله و از همه بهتر نیکلولاسه، با اون وضعیت کر و لال بودنش و عاقا خیلی شخصتا و دنیا رو خوب دراورده.
    پ.ن: قابل توجه دوستان که یه موقع من رو گی ندودنن، یه عکس از کوبایاشی کون عزیز می زارم، خودتون قضاوت کنید
    [ فقط کاربرانی که ثبت نام کرده اند قادر به دیدن لینک ها هستند. can see links. ]
    خیلیییی خوشگلههههه. دوسش دارم به شدت :))
    پ.ن: میازاکی خدای ماهه حتی :) دوسش داریم اقامون رو.
    بیربط: فقط موزیک خالی اوپنینگ ارگو بود نمدونم چی بود منو دیوانه کرد ینی ببین خودش چیه!!! پوف!
    ارگو ببین ارگو ببین ارگو ببین ارگو ببین سریععععععععععععععععع. یکی از بهترین تولیدات داستانی تاریخه :) به خدا راس می گم.
    : kaiki
    The fake is of far greater value. In its deliberate attempt to be real, it's more real than the real thing.
    Even if the truth is as one suspects, it may still be worthless.
    Just as there isn't a problem that can't be solved by being right, there isn't a problem that can't be solved by money.
    “Have Suspicions,not Faith”
    : kumagawa misogi
    「Humans are born with no purpose, live for no reason, and die for nothing. Because this world is pointless, and our lives are aimless.」

6. 5 کاربر از پست Kumagawa تشکر کرده‌اند .

کاربر عضو

به نام خدا...another!

من همینم...
    جالبیش میدونی چیه؟
    تو همینم نیستی!

8. 5 کاربر از پست peter تشکر کرده‌اند .

مدیر انجمن

نقل قول نوشته اصلی توسط م.ارشیا نمایش پست ها
    ه نام خدا...another!
    ریلی؟! دشمن درجه یک انیمه داره انیمه پیشنهاد میده :)) ماشالله
    : kaiki
    The fake is of far greater value. In its deliberate attempt to be real, it's more real than the real thing.
    Even if the truth is as one suspects, it may still be worthless.
    Just as there isn't a problem that can't be solved by being right, there isn't a problem that can't be solved by money.
    “Have Suspicions,not Faith”
    : kumagawa misogi
    「Humans are born with no purpose, live for no reason, and die for nothing. Because this world is pointless, and our lives are aimless.」

10. 5 کاربر از پست Kumagawa تشکر کرده‌اند .

کاربر عضو

بازگشت همه به سوی انیمه است
    از بین انیمه های فصلی
    این انیمه god eater چیز قشنگیه،مث خیلی از انیمه ها نیست که طرف وقتی عصبانی میشه بزنه یه جماعتی رو ناقص کنه
    گنگستا هم برا بزرگسال قشنگه
    charlote

بعد این یارو گینتاما هم برای انسان های افسرده پیشنهاد میشه،من یه 10 قسمت دیدم اصن سرحال شدم
    Darker than Black
    سری fate هر 4 فصلش ارزش دیدنش بالاست
    کیمیاگر تمام فلزی سری قدیمیش پیشنهاد میشه
    های اسکول آو دد هم قشنگه منتهی ایچی داره
    یه مدت زده بود به سرم کتابای انیمه ای می خوندم،بعد از اون جایی که سایتای ترجمشون کمه کلا سه تا پیدا کردم:
    یکی highschool dxd
    یکی هم fate
    یکی هم sword art online
    اولی رو که کلا بی خیال شین
    17 جلده و همش هم مورد داره
    دو تای بعدی خوب بودن

12. 5 کاربر از پست H.A.M.I.D تشکر کرده‌اند .

کاربر عضو

اینی که میگم جدید نیست ولی حتما ببينين.خب فن گينتاما چه انيمه ای رو معرفی ميکنه؟؟؟معلومه gintama:دی
    This world has only one king

14. 3 کاربر از پست White Demon تشکر کرده‌اند .

ناظم

ملت! ملت! اگه آکیرا رو ندیدین از دستش ندین هرطور شده دانش کنین ببینین! خیلی باحاله لامصب! داستانش تو دوهزار ونوزده اتفاق میفته. یه پسرست که وارد یه گروه موتور سواری میشه و خلاصه خیلی خفنه! برید ببینید

There's lot of people around me. But I feel lonely

16. 4 کاربر از پست ali rbn تشکر کرده‌اند .

کاربر عضو

نقل قول نوشته اصلی توسط ali rbn نمایش پست ها
    ملت! ملت! اگه آکیرا رو ندیدین از دستش ندین هرطور شده دانش کنین ببینین! خیلی باحاله لامصب! داستانش تو دوهزار ونوزده اتفاق میفته. یه پسرست که وارد یه گروه موتور سواری میشه و خلاصه خیلی خفنه! برید ببینید
    بشینید مانگاش رو هم بخونید حتما، خیلی از ساب پلات ها و شخصیت ها و اینا نیست تو انیمه، یکی دوتا تغییر فوق خفن هم داره :دی البته خب مانگاش نزدیک دو هزار صفحه است برای همین مجبور شدن تغییر بدن و محدوده زمانی انیمه کمتر از مانگا است.

And now for something completely Different

18. 2 کاربر از پست Beelzebub تشکر کرده‌اند .

کاربر عضو

سلام.
    آقا یه انیمه دارم می بینم راستش خودم هنوز تمومش نکردم.
    Drifters

فضای خیلی خوبی داشته تا حالا. یه مقدار استفاده از رنگ ها و کلا فازش تیره است. خشانت خوبی درش موج می زنه و تا حالا کلی شبیه فیلمای سامورایی باش حال کردم.
    ماجراش اگه بخوام تا جایی که دیدم رو اسپویل نکنم باید بگم اینه که یکی از شمشیرزنای بزرگ ژاپنی توی نبرد مجبور می شه انتخاب سختی کنه. زخم های بسیاری برمیداره و در نهایت وقتی داره بی هوش می شه به یه دنیای دیگه منتقل می شه. توسط کی و چطور؟(بماند)
    دیگه نمی گم چی می شه ولی به شدت به کسایی که عاشق فرهنگ سامورایی ان پیشنهاد می شه.

20. 3 کاربر از پست sandermon تشکر کرده‌اند .

پشت صحنه

سلام نیاز شدیدی به انیمه خوب دارم مدت زیادیه انیمه ندیدم و حبر ندارم چی خوبه و اینا !!

بازی استراتژیک فانتزی

22. کاربران زیر از پست Harry.Dresden تشکر کرده‌اند:

صفحه 10 از 10 نخستنخست ... 8910