هزارتو | مجمع هواداران هنر و ادبیات ژانری

صفحه 1 از 10 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 100

Hybrid View

کاربر عضو

پیشنهاد برای دیدن انیمه(مانگا) جدید

دوستان این تاپیک برای این که هرکی بیاد سلایقش رو بگه بقیه هم معرفی کنن بهش ببینه اونا رو:دی

فقط اگه کسی درخواست میده حتما سلیقه شو کامل بگه که دقیق راهنمایی کنن بچه ها:دی

اول خودم شروع کنم:

یه مانگا میخوام کمدی باشه و رزمی---از این زندگی در مدرسه هم اگه باشه چه بهتر------ طولانی و کوتاهش هم مهم نیست

ممنون

2. 8 کاربر از پست Beelzebub تشکر کرده‌اند .

پشت صحنه

خوب خیلی مانگا با این تگ ها می شناسم و به نظرم بهتر یه چیز مشابه ولی متفاوتی رو امتحان کنی
    god of high school یک وب کمیک کره ایه هم کمدی و هم رزمی است بر خلاف اسمش تمرکزی در مدرسه نداره
    جریان اینه که سازمانی به دنبال هدفی خاص یه سری مسابقه راه می اندازن و دانش اموزان قدرتمند کشور را برای این مسابقه دعوت می کنن جایزه نفر اول هم بر اورده شدن ارزوش است
    به نظرم این رو بخون بعدش هم برو سراق tower of god اون هم یه چیز خیلی خوبیه ! که در باره اش نوشتم تو فاروم کمیک هزارتو... مانگا های فایتی ژاپنی خیلی شبیه هم شدن این اواخر برای همین چیزی معرفی نکردم

4. 5 کاربر از پست Harry.Dresden تشکر کرده‌اند .

کاربر عضو

ممنون از معرفی. دو تا رو قبلا چند چپتر خونده بودم که بعدا دراپ کردم به دلیلی که یادم نمیاد:دی

من خودم خیلی از مانهوا breaker خوشم اومده. تو سبک اون هستن اینا یا چیزی گیر میاد؟:دی

6. 4 کاربر از پست Beelzebub تشکر کرده‌اند .

پشت صحنه

خوب ببین این دو تا وب کمیکی که گفتم یه جور داستانشون پیچیده است و زیاد سریع نمی فهمی چی شده و دشمن کیه و این حرفا شاید این باعث شد دراپشون بکنی
    من تضمین می کنم برو بخونشون دوباره می فهمی که چقدر داستان های پیچیده جذابی دارن ...
    اگر در سبک مانهوا و مانگا می خوای برکینگ و نیو برکینگ رو بخون که در همون حد فایت های مدرسه ای و این جور چیزان
    یک مانهاوایتاریخی هم هست فرمان روای سرزمین یا همچین چیزی ترجمه اسمشه که اون هم کار فاتینگ کمدی خوبیه
    و یک مانهوای متوسط به نام کینگ اوف هل هم هست که اون هم کمدی رزمیه و بعضی ارک هاش خوبن

8. 5 کاربر از پست Harry.Dresden تشکر کرده‌اند .

پشت صحنه

این god of highschool رو منم می‌خونم.
    بامزه‌اس، ولی یه جاهایی احساس می‌کنم پلاتش رو با توف چسبوندن.

kenichi هم که دیدی لابد D:
    اچی، رزمی، کمدی. منتها ته‌ش رو یه مقدار ماست‌مالی کردن. یه مقدار که چه عرض کنم! خیلی! D:

the breaker و ادامه‌ش که the breaker: new wave باشه رو هم که خودتون گفتین.

یه مانهوای دیگه هم بود: veritas. اینم خیلی گرافیک و کتک‌کاری‌هاش خوب بود. ولی نامردا نصفه ولش کردن ((:
    نصفه‌ی نصفه که نه البته! یعنی تا یه جایی رسوندن و بعد تموم‌ش کردن. فک کنم گفتن بعداً ادامه می‌دن ولی یه چند سالی گذشته و ادامه ندادن D:
    ولی طراحی و کاراکترا و داستان و ایناش خوب بود

Karate Shoukoushi Kohinata Minoru رو من چند قسمتش رو دیدم بامزه بود به نظرم.

اگه شمشیر بازی حسابه، Azumi، Vagabond، bamboo blade، Kurogane هم خوب بودن به نظرم.

10. 5 کاربر از پست arfsp تشکر کرده‌اند .

کاربر عضو

نقل قول نوشته اصلی توسط arfsp نمایش پست ها
    این god of highschool رو منم می‌خونم.
    بامزه‌اس، ولی یه جاهایی احساس می‌کنم پلاتش رو با توف چسبوندن.

kenichi هم که دیدی لابد D:
    اچی، رزمی، کمدی. منتها ته‌ش رو یه مقدار ماست‌مالی کردن. یه مقدار که چه عرض کنم! خیلی! D:

the breaker و ادامه‌ش که the breaker: new wave باشه رو هم که خودتون گفتین.

یه مانهوای دیگه هم بود: veritas. اینم خیلی گرافیک و کتک‌کاری‌هاش خوب بود. ولی نامردا نصفه ولش کردن ((:
    نصفه‌ی نصفه که نه البته! یعنی تا یه جایی رسوندن و بعد تموم‌ش کردن. فک کنم گفتن بعداً ادامه می‌دن ولی یه چند سالی گذشته و ادامه ندادن D:
    ولی طراحی و کاراکترا و داستان و ایناش خوب بود

Karate Shoukoushi Kohinata Minoru رو من چند قسمتش رو دیدم بامزه بود به نظرم.

اگه شمشیر بازی حسابه، Azumi، Vagabond، bamboo blade، Kurogane هم خوب بودن به نظرم.
    کنیچی همون قوی ترین شاگرد دنیا؟ تموم کردم البته تموم نشده که هنوز مانگاش؟ تهش میگفت ادامه میدیم:دی

otukojuko رو هم دیدم بد نبود. دو سری هم داره! ضمن این که ستاره شمال و جنوب هم خیلی عالیه :دی

12. 3 کاربر از پست Beelzebub تشکر کرده‌اند .

کاربر عضو

آقا دوستانی که به دنبال یه مانهوا با کیفیت. چه از نظر داستان و چه از نظر گرافیک هستن. دومی رو خیلی بیشتر حتی.
    برن و فنگ شن چی بخونن.Feng Shen Ji
    شخصیتاش واقعا شخصیت های خفنی هستن و طنز خیلی خیلی خفیفی هم از طرف هوا شناسا درش تشخیص داده شده. اما اگه می خواین بخندین من توصیه نمی کنم این موضوع رو. یه کار جدی و خیلی خوبه به نظرم.

14. 3 کاربر از پست sandermon تشکر کرده‌اند .

پشت صحنه

نقل قول نوشته اصلی توسط م.ارشیا نمایش پست ها
    کسی میدونه چرا صفحات منهوای این یارو کره سه متر طول داره 30 سانت عرض؟
    اکثر وب کمیک ها ی کره ای به این شکل کشیده میشن و بعضی سایت ها این ها رو کوتاه تر می کنن که صفحات بیشتر بشه

نقل قول نوشته اصلی توسط sandermon نمایش پست ها
    آقا دوستانی که به دنبال یه مانهوا با کیفیت. چه از نظر داستان و چه از نظر گرافیک هستن. دومی رو خیلی بیشتر حتی.
    برن و فنگ شن چی بخونن.Feng Shen Ji

من تا انتهای جنگ با خدایان خوندمش کار شاهکاریه از نظر ارت ولی داستان بعضی جا ها برام دلنچسب می شد بعد از جنگ هم من دراپش کردم درک نمی کنم چرا الکی اون یارو چشم عنکبوتیه انسان ها رو ول کرد برن پیکارشون

16. 2 کاربر از پست Harry.Dresden تشکر کرده‌اند .

کاربر عضو

کسی میدونه چرا صفحات منهوای این یارو کره سه متر طول داره 30 سانت عرض؟

18. 5 کاربر از پست peter تشکر کرده‌اند .

کاربر عضو

سلام
    ببخشید می شه یه مانهوای کره ای به من معرفی کنید که خیلی هم طولانی نباشه؟
    یا لااقل راهنمایی کنید که از کجا می تونم پیدا کنم؟
    * منظورم از کره ای اینه که زبونش کره ای باشه و با استفاده از الفبای هانگول نوشته شده باشه.... بیشتر برای تقویت زبان می خوام تا خوندن خود داستان

감사합니다

20. 2 کاربر از پست diena0403 تشکر کرده‌اند .

صفحه 1 از 10 123 ... آخرینآخرین