هزارتو | مجمع هواداران هنر و ادبیات ژانری

صفحه 9 از 10 نخستنخست ... 78910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 100
    کاربر عضو

پیشنهاد برای دیدن انیمه(مانگا) جدید

دوستان این تاپیک برای این که هرکی بیاد سلایقش رو بگه بقیه هم معرفی کنن بهش ببینه اونا رو:دی

فقط اگه کسی درخواست میده حتما سلیقه شو کامل بگه که دقیق راهنمایی کنن بچه ها:دی

اول خودم شروع کنم:

یه مانگا میخوام کمدی باشه و رزمی---از این زندگی در مدرسه هم اگه باشه چه بهتر------ طولانی و کوتاهش هم مهم نیست

ممنون

2. 8 کاربر از پست Beelzebub تشکر کرده‌اند .

کاربر عضو

نقل قول نوشته اصلی توسط Beelzebub نمایش پست ها
    برسرک جدید اومد. فقط انگلیسی نیست زودتر.....

دوستان مانگا و انیمه که توش شخصیت اصلی(اصلی نبود هم مهم نیست :دی) پسری باشه که خنگ و دست و پا چلفتی باشه معرفی میکنید؟ مدرسه ای و اچی هم بود که چه بهتر:دی
    پسره داخل این تقریبا خنگه:|مدرسه ای هم هست:/
    Kaichou wa maid sama !

I dont want someone
    To see the good of me
    I want someone who sees the bad
    and still wants me

4. 2 کاربر از پست B.Rabbit تشکر کرده‌اند .

کاربر عضو

نقل قول نوشته اصلی توسط Beelzebub نمایش پست ها
    برسرک جدید اومد. فقط انگلیسی نیست زودتر.....

دوستان مانگا و انیمه که توش شخصیت اصلی(اصلی نبود هم مهم نیست :دی) پسری باشه که خنگ و دست و پا چلفتی باشه معرفی میکنید؟ مدرسه ای و اچی هم بود که چه بهتر:دی
    این مانهوا رو پیشنهاد میدم ترجمه هم شده

[ فقط کاربرانی که ثبت نام کرده اند قادر به دیدن لینک ها هستند. can see links. ]

6. 2 کاربر از پست mahdi.rafiei تشکر کرده‌اند .

کاربر عضو

اینم یه چارت برای معرفی انیمه

And now for something completely Different

8. 3 کاربر از پست Beelzebub تشکر کرده‌اند .

کاربر عضو

جالب بود! ....
    سایت شخصی من
    شامل داستانها، نقدها و خاطراتم

10. 2 کاربر از پست دهقان پیر تشکر کرده‌اند .

مدیر انجمن

ها این بیشتر درد دله ها، نیاین بگین اسپم زده :)
    یه چیزی که درباره انیمه بین ها و مانگا خون های ایرانی خیلی جالبه، اینه که میان وقتی درک نکردن یه چیزی رو به صورت خیلی رو اعصابی می گن مزخرف بوده، و برعکسش وقتی یه چیزی رو دوس دارن، اونقدر اغراق می کنن در موردش که حال ادم رو بهم می زنن(اینقدر "استاد" استاد" گفتاناشون رو مخه که مگو، اینقدر"شاهکار" گفتنشون بعد از بیست میلیون بار گفتن رو مخه که نگو و.... ). خیلی برام جالب بود وقتی دیدم به مداکاباکس می گن یه اثر ایچی صرف، اون رو مزخرف می دونن و می گن یکی از سطح پایین ترین انیمه ها و مانگاهایی بوده که دیدن :| مخم سوت کشید حتی :| و اونوقت یه چیزی رو در حد پرستش بالا می برن که حقش نیست(فیت زیرو به عنوان مثال، اقا انیمه ی عالی ای بود ولی نه در این حد که کل فروم دیوانه وار بگن بهترین انیمه بوده :| )
    حالا بگذریم، فرزاد یادته تو تیم اسپیک با رضا چندتا انیمه گفتین ببینم؟ میشه بیای اسماشون رو بگی؟
    : kaiki
    The fake is of far greater value. In its deliberate attempt to be real, it's more real than the real thing.
    Even if the truth is as one suspects, it may still be worthless.
    Just as there isn't a problem that can't be solved by being right, there isn't a problem that can't be solved by money.
    “Have Suspicions,not Faith”
    : kumagawa misogi
    「Humans are born with no purpose, live for no reason, and die for nothing. Because this world is pointless, and our lives are aimless.」

12. کاربران زیر از پست Kumagawa تشکر کرده‌اند:

پشت صحنه

هان صدرا من یادم نمیاد دیشب شام چی خوردم دی: در مورد کدوم انیمه ها صحبت می کنی. صرفاً gakou gurashi یا school living club رو خیلی توصیه کردم به ملت دی: و چیز محشریه برای این فصل. کلاً از انیمه های این فصل به شخصه راضی بودم. ranpo kitan هم این فصل خیلی عالی بود.
    و این فصل هم قراره one punch man بیاد در ضمن دی: که خب خیلی ها من جمله من و ایاد خودمون رو خفه کردیم براش دی: و کلاً سایتاما راکز.
    اما در مورد جو انیمه و مانگا تو ایران ماجرا رو قبول دارم. یاروها یه مشت نوبن و حتی نمی تونن یه نظر شخصی در مورد انیمه بدن. بگذریم که در مورد بازی ها همینه. یارو نمی تونه عادی ترین نظرا رو در مورد یه بازی بده و صرفاً روی جو سواره.
    و حالا بعد نکته ی مزخرفی که برخوردم این بود که من تازه مانگای welcome to nhk رو شروع کردم به خوندن. و خب چیز خیلی خوبیه. انیمه ش هم خوبه منتها گویا برای این که بشه نمایش عمومی داد خیلی چیزا رو حذف کردن. و مثلاً فاز مصرف مواد ساتو به کل از تو انیمه کشیده شده بیرون. بگذریم که تو مانگا هم ماجرا نسبت به لایت نوول به شدت تعدیل شده.
    خلاصه این که آقا من اسم انیمه رو یعنی به ان اچ کی خوش آمدید رو به فارسی سرچ کردم و کمتر از ده تا مطلب مربوط بهش بالا اومد و جز ویکی داغون یک و نیم خطیش بقیه همه ش لینک دانلوده. محض رضای هیولا یکی نشده حتی یه خط درباره ش بنویسه. و موضوع اینه که وضعیت در مورد باقی انیمه ها هم تا همین حد فاجعه است. یارو ها حتی زحمت اظهار نظر و فکر کردن بهش هم به خودشون نمی دن.

14. کاربران زیر از پست سندمن تشکر کرده‌اند:

مدیر انجمن

نقل قول نوشته اصلی توسط سندمن نمایش پست ها
    هان صدرا من یادم نمیاد دیشب شام چی خوردم دی: در مورد کدوم انیمه ها صحبت می کنی. صرفاً gakou gurashi یا school living club رو خیلی توصیه کردم به ملت دی: و چیز محشریه برای این فصل. کلاً از انیمه های این فصل به شخصه راضی بودم. ranpo kitan هم این فصل خیلی عالی بود.
    و این فصل هم قراره one punch man بیاد در ضمن دی: که خب خیلی ها من جمله من و ایاد خودمون رو خفه کردیم براش دی: و کلاً سایتاما راکز.
    اما در مورد جو انیمه و مانگا تو ایران ماجرا رو قبول دارم. یاروها یه مشت نوبن و حتی نمی تونن یه نظر شخصی در مورد انیمه بدن. بگذریم که در مورد بازی ها همینه. یارو نمی تونه عادی ترین نظرا رو در مورد یه بازی بده و صرفاً روی جو سواره.
    و حالا بعد نکته ی مزخرفی که برخوردم این بود که من تازه مانگای welcome to nhk رو شروع کردم به خوندن. و خب چیز خیلی خوبیه. انیمه ش هم خوبه منتها گویا برای این که بشه نمایش عمومی داد خیلی چیزا رو حذف کردن. و مثلاً فاز مصرف مواد ساتو به کل از تو انیمه کشیده شده بیرون. بگذریم که تو مانگا هم ماجرا نسبت به لایت نوول به شدت تعدیل شده.
    خلاصه این که آقا من اسم انیمه رو یعنی به ان اچ کی خوش آمدید رو به فارسی سرچ کردم و کمتر از ده تا مطلب مربوط بهش بالا اومد و جز ویکی داغون یک و نیم خطیش بقیه همه ش لینک دانلوده. محض رضای هیولا یکی نشده حتی یه خط درباره ش بنویسه. و موضوع اینه که وضعیت در مورد باقی انیمه ها هم تا همین حد فاجعه است. یارو ها حتی زحمت اظهار نظر و فکر کردن بهش هم به خودشون نمی دن.
    ها فرزاد تو دیگه حافظت رو کلا ببوس بزار کنار مرد دی: اقا من اون انیمه قدیمی های دهه هفتاد هشتاد و نود رو می گم که یه بار با رضا نشستین من رو موعظه کردین که ببینمشون :)
    و اقا چه قدددددر خوب بود رنپو، عا لیییی به شدت. و اقا من واقعا واقعا واقعا شرمم میاد این رو بگم ولی من رو یارو کوبایاشی(شخصیت اصلی) کراش پیدا کردم :| لامصب خیلییییی کاوایی هستش و اقا چه قدر شخصیت پردازیش و موظع اخلاقیش جالبه و خب خوشگله بی شرف :)) ژاپنیا مریضن تو طراحی شخصیتاشون به خدا. ضمن این که گنگستا رو هم یادت نره که چه قدر خوب بود.
    ها ها، به شدت منتظر وان پانچ من هستم خودم به شخصه.
    قضیه اینه که نصفشون نوبن ولی اصلا تو باغ نیستن و فقط می بینن رد میشن، اینا باز قابل تحملن، یه نصف دیگشون منتها با این که به شدت نوبن، توهم خودنانوب پنداری دارن :) فک می کنن خدای نقد و بررسی و تحلیلن :| و خب مثلا ته نقداشون اینه که میان داستان انیمه رو می گن و ته اش هم نظر شخصیتشون رو قالب می کنن و مثلا دیگه بخوان خیلی تمیز کار کنن می گن"اره گرافیکشم برا سال 2015 خوبه و تازه تو mal هم نمره اش اینقدره!!!" و خب اقا رو مخن. به قول خودت اصلا خودش هیچ نظری نداره ولی اظهار فصل می کنه. و خدای من، من هنوز باور نمی کنم که مداکاباکس رو یه کار چیپ می دونن :|
    کلا وضعیت انیمه تقریبا افتضاح ترین وضعیت موجود رو داره بین تمام سرگرمی ها، حتی از ادبیات هم بدتره به نوعی. و خب اقا حیه جدا، تو همین فاروم خودمون کسایی رو داریم که انیمه رو یه چیز چیپ و بیخود می دونن غافل از این که "چه قدر" کارای خفن و سوپر خفن توش موجوده.
    و خب مثلا اوج فاجعه این جاست که بعضی از جریان ساز ترین و بهترین انیمه های تاریخ مثل کابوی، ارگو و تکنولایز، گوست این د شل و امثالهم رو اصا یارو ها یا ندیدنشون یا یه چیز "معمولی" می دونن :| و خب مثلا یارو فن پنج اتیشه ی میازاکی هستش و ته چیزی که از باد برمیخیزد برداشت کرده اینه که در سرزنش جنگه و خیلی حفنه :| و مثلا یه یارو میگه ناروتو بهترین انیمه ی تمام طول تاریخه :| بگذریم در کل
    : kaiki
    The fake is of far greater value. In its deliberate attempt to be real, it's more real than the real thing.
    Even if the truth is as one suspects, it may still be worthless.
    Just as there isn't a problem that can't be solved by being right, there isn't a problem that can't be solved by money.
    “Have Suspicions,not Faith”
    : kumagawa misogi
    「Humans are born with no purpose, live for no reason, and die for nothing. Because this world is pointless, and our lives are aimless.」

16. 2 کاربر از پست Kumagawa تشکر کرده‌اند .

پشت صحنه

آقا باز یاروهایی که میازاکی می پسند قابل تحملن دی: کسیه که داره کم کم اشنا می شن. یه عده هستن که سیزن دوی سورد ارت آنلاین و بخش دوم وحشتناکش رو بهترین انیمه ی طول تاریخ می دونن دی:
    در مورد فاروم هم نمی دونم اشاره ت به کیه ولی مثلاً می دونم بهزاد رو باید کپی پستای قدیمیش تو تالار انیمه آکادمی قدیم رو از طریق کانالای زیرزمینی گیر بیارم اسکرین شات بگیرم بذارم تو فاروم دی:
    در مورد انیمه دهه هشتادی ها یادم اومد. ما makros رو می گفتیم سیزن اولش و ماکروز سون. دیگه یادم نمیاد چی رو می گفتیم.
    و خب آقا بازم می گم مشکل انیمه تو ایران اینه که انیمه باز این کاره کم نداریم. ولی هیچ کدوم حالش رو ندارن پیش قدم بشن و درست حسابی و منظم درباره ش بنویسن. یعنی حداقل تو ایران می دونم یه چیزی مث کد گیاس و اون یارو دو قلوها یعنی کیوان و کوروش و هانیه و احمد و یه سری رفقای دیگه به خاظرش می زدن تو سر و کله ی خودشون تو فاروم آکادمی قدیم و انیمه پارادایز و دیگه شلوغ می کردن تا ملت نشستن دیدن. قضیه اینه که اونی که می تونه پیش قدم نمی شه. یا آقا کسایی که سوادشون رو دارن پا پیش نمی ذارن.
    و خب در مورد گنگستا اسم نبردم چون به نظرم دو اپیزود آخر یهو سقوط ازاد بود. منطق داستانی داره شدیداً گاف می ده و ویلیان های داستان الکی و بر خلاف منطق داستانی زیادی قوی ان. و حس می کنم برا این که کار یه ذره شونن و اکشن شه داره ویلیان از غیب ظاهر می کنه و حادثه همین طور داره می سازه. حالا برا این که زیاد اسپویل نشه شاید تو یه تاپیک اسپویل آزاد بحث کنیم.

آقا باز یاروهایی که میازاکی می پسند قابل تحملن دی: کسیه که داره کم کم اشنا می شن. یه عده هستن که سیزن دوی سورد ارت آنلاین و بخش دوم وحشتناکش رو بهترین انیمه ی طول تاریخ می دونن دی:
    در مورد فاروم هم نمی دونم اشاره ت به کیه ولی مثلاً می دونم بهزاد رو باید کپی پستای قدیمیش تو تالار انیمه آکادمی قدیم رو از طریق کانالای زیرزمینی گیر بیارم اسکرین شات بگیرم بذارم تو فاروم دی:
    در مورد انیمه دهه هشتادی ها یادم اومد. ما makros رو می گفتیم سیزن اولش و ماکروز سون. دیگه یادم نمیاد چی رو می گفتیم.
    و خب آقا بازم می گم مشکل انیمه تو ایران اینه که انیمه باز این کاره کم نداریم. ولی هیچ کدوم حالش رو ندارن پیش قدم بشن و درست حسابی و منظم درباره ش بنویسن. یعنی حداقل تو ایران می دونم یه چیزی مث کد گیاس و اون یارو دو قلوها یعنی کیوان و کوروش و هانیه و احمد و یه سری رفقای دیگه به خاظرش می زدن تو سر و کله ی خودشون تو فاروم آکادمی قدیم و انیمه پارادایز و دیگه شلوغ می کردن تا ملت نشستن دیدن. قضیه اینه که اونی که می تونه پیش قدم نمی شه. یا آقا کسایی که سوادشون رو دارن پا پیش نمی ذارن.
    و خب در مورد گنگستا اسم نبردم چون به نظرم دو اپیزود آخر یهو سقوط ازاد بود. منطق داستانی داره شدیداً گاف می ده و ویلیان های داستان الکی و بر خلاف منطق داستانی زیادی قوی ان. و حس می کنم برا این که کار یه ذره شونن و اکشن شه داره ویلیان از غیب ظاهر می کنه و حادثه همین طور داره می سازه. حالا برا این که زیاد اسپویل نشه شاید تو یه تاپیک اسپویل آزاد بحث کنیم.

18. 2 کاربر از پست سندمن تشکر کرده‌اند .

مدیر بخش

نقل قول نوشته اصلی توسط سندمن نمایش پست ها
    آقا باز یاروهایی که میازاکی می پسند قابل تحملن دی: کسیه که داره کم کم اشنا می شن.
    میازاکی خیلی هم خوبه:دی
    ما خیلی ماهیم.

.No man can surpass his own time, for the spirit of his time is also his own spirit
    Hegel
    تو وبلاگم مشتاقانه منتظر نظراتون هستم:

پشت صحنه

نقل قول نوشته اصلی توسط walker نمایش پست ها
    میازاکی خیلی هم خوبه:دی
    ما خیلی ماهیم.
    بر منکرش لعنت آقا.
    میازاکی ماهه البته. دی:
    شماها رو نمی دونم دی:

21. 2 کاربر از پست سندمن تشکر کرده‌اند .

صفحه 9 از 10 نخستنخست ... 78910 آخرینآخرین