هزارتو | مجمع هواداران هنر و ادبیات ژانری

صفحه 19 از 19 نخستنخست ... 9171819
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 190
    مدیر بخش

پیشنهاد موسیقی برای شنیدن؟

خب در این مکان بیاین موسیقی که خودتون دوست داشتین و دوست دارید به بقیه معرفی کنید و اگه لینکی چیزی هم دارید بدین که راحت بشه گوش داد.

برای مثال:
    خب گروه one ok rock که یه گروه راک ژاپنیه رو چندوقت پیش رن بلک معرفی کرده بود. خیلی خوبن و تو همه جا کنسرت داشتن و معروفن خلاصه :دی
    اینم لینک یکی از آهنگاشون.
    [ فقط کاربرانی که ثبت نام کرده اند قادر به دیدن لینک ها هستند. can see links. ]

.No man can surpass his own time, for the spirit of his time is also his own spirit
    Hegel
    تو وبلاگم مشتاقانه منتظر نظراتون هستم:

کاربر عضو

!!!

هميشه تغيير بد نيست مثلا همين آلبوم جديد اپيکا چن تا آهنگ کلا غير متال داره که خيلي فوق العادن!! ولى تغيير هميشه که مثبت نيس،مطمئن باش تو فصل جوايز به خيلي از همين خواننده هاي پاپ ميبازن،خداييش همين آهنگ One more light اصن خوب نيست،اصلا!!!!يا مثلا آهنگ invisible اونجاهايي که همين کلمه رو تکرار ميکنه واقعا رو اعصابه!!! مثلا رزيدنت اويل 5 تغيير رويه داد و ترسناک نبود ولي به نظر من بازي خيلي خوبي بود،مشکل اينه که اين آلبوم کلا خوبم نيس!فک کنم مايک فهميده چه گندي زدن دست پيشو گرفته که پس نيوفته :دى!تازشم هيچ تکاملي تو از راک به پاپ رسيدن وجود نداره(به شدت با يک حميت و تعصب کورکورانه به اين قضيه نگاه ميکنم و مراتب توهين و لعنت خدا را برايشان به جا خواهم آورد!!!!!!!!!!!!!!!!!!)مث اين ميمونه که برا تکامل بيان دارک سولز بعدي رو ريسينگ بسازن يا مثلا رزيدنت اويل 8 بايد با وسکر فوتبال بازي کني!!لينکين پارک در اين حد به نظرم سقوط کرده :دى!
    Being conscious is a torment
    The more we learn is the less we get
    Every answer contains a new quest
    A quest to non existence, a journey with no end

3. 2 کاربر از پست hossein تشکر کرده‌اند .

کاربر عضو

من خیلی موقع ها بدون اینکه وارد اکانتم بشم میام سایت و پستا رو میبینمو میرم :/
    ولی این یکی رو ک دیدم نتونستم جلو خودمو بگیرم
    لینکین پارک آلبوم پاپ داده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟
    با چ فازی؟؟؟؟
    بابا این چ کاریه؟؟؟؟؟ نهههههههههه آخه لینکین پارک پاپ خوندن؟؟؟ چرا ملت دنیا انقدر فاز تو فاز میشن.. خدایا چرا ظهور نمیکنی؟
    روند تکاملش ک از این که گفتیم افتضاح تره و چرت تره ولی بازم مثال خوبی بود
    ایستادی سر چهارراه تردید
    درگیری
    که بمونم و
    مظلوم تر شم بذارم همه از روم رد شن
    یا بشم یه نامرد که با طبیعت خودشو وقف داد با مرگ آدمیت

5. 2 کاربر از پست Melisandre تشکر کرده‌اند .

کاربر عضو

جدن انرژی را از دور افتاده ترین نقطه ی وجودت بیرون میکشد...
    ایستادی سر چهارراه تردید
    درگیری
    که بمونم و
    مظلوم تر شم بذارم همه از روم رد شن
    یا بشم یه نامرد که با طبیعت خودشو وقف داد با مرگ آدمیت

مدیر بخش

نقل قول نوشته اصلی توسط MIS_REIHANE نمایش پست ها
    الان یکی از دوستان یک عدد اهنگ انیمه ایی معرفی کرد.گیوا انیمش خیلی هم خوفناکه.ولی خب اهنگش خوب بود.فقط ی نکته ایی زیاد صدارو بلند نکنین اگه خاستین گوش بدین.چون این زنه ک اپرا میزه ی دفعه اوج میگره کر میشین.#تجربه شخصی
    اینم لینک :[ فقط کاربرانی که ثبت نام کرده اند قادر به دیدن لینک ها هستند. can see links. ]
    مرسی ریحانه. آهنگ آروم و نازنینی بود. خیلی تاچینگ بود صدای وکالیستش.

این آهنگ: زمان از دست رفته، از بند «زیرسیگاری»
    حس من به چار سال دین وزندگی خوندن تو این آهنگ خلاصه شده... زمان از دست رفته!

.No man can surpass his own time, for the spirit of his time is also his own spirit
    Hegel
    تو وبلاگم مشتاقانه منتظر نظراتون هستم:

8. 4 کاربر از پست walker تشکر کرده‌اند .

مدیر انجمن

والا مامان ما از همون اوان کودکی ما، به اهنگ های سنتی علاقه ویژه ای داشت و یکی از کسایی که زیاد گوش می داد افتخاری بود. حالا هرچی دلتون می خواد می تونین بگین منتها این آهنگ افتخاری به نظرم چیز معرکه ایه:
    یعنی اون صداهایی که توی این اهنگ هست به نظرم بهشتین. واقعا عالین...
    به نظرم ارزش یه بار شنیدن رو داره
    -----
    خب یه اقاهه ای هست به اسم gus black فکر نکنم کسی اسمش رو شنیده باشه، منتها کامپوزر معرکه ایه، این سه اهنگش به شدت هرچه تمام تر معرکه ن. به خودتون لطف کنین و گوش بکنین. نوای لطیفی دارن. لیراکشون هم با این که به شدت عالین منتها به نظرم اون نوای موسیقی بهشتیونه که من رو جذب می کنه.

-----
    یه چیزی هم پرتاب کنم که متال هد درونم رو راضی نگه دارم
    یه گروه خوبی هست به اسم equilibrium که تو سبک فولک متال می خونه و این یکی از از بامزه ترین و دیوونه ترین اهنگاشونه. به شدت انرژِی می ده و هرموعق گوش می کنمش لبخند میاره رو لبم. خصوصا اون ریتم بامزه ایرلندیش(آی گس؟ احتمالا باید بگم آلمانی)
    لیریکش رو هم بعدا برین ببیین دی: ولی اول گوش بدینش دی: خیلی بامزه ست لیریکش دی:

: kaiki
    The fake is of far greater value. In its deliberate attempt to be real, it's more real than the real thing.
    Even if the truth is as one suspects, it may still be worthless.
    Just as there isn't a problem that can't be solved by being right, there isn't a problem that can't be solved by money.
    “Have Suspicions,not Faith”
    : kumagawa misogi
    「Humans are born with no purpose, live for no reason, and die for nothing. Because this world is pointless, and our lives are aimless.」

10. 5 کاربر از پست Kumagawa تشکر کرده‌اند .

مدیر بخش

اینم گوش کنین که یه آلترنتیو راک خوبیه.

Song: Go with the Flow
    Artist: Queens of the Stone Age
    Album: Songs for the Deaf - 2002
    Genre: Alternative Rock, Stoner Rock
    You are cast out from the Heavens to the Ground
    Blackened feathers falling down
    You will wear your independence like a crown

Ghost-

12. 2 کاربر از پست ادموند تشکر کرده‌اند .

مدیر بخش

امروز با یکی از شاهکار های آوانگارد دهه 80 آشنا شدم به اسم O Superman از laurie anderson
    حقیقتش اولین بار که گوش دادم نتونستم آهنگ رو درک کنم... ولی آهنگ به آدم هشت - نه دقیقه فرصت می‌ده که درکش کنه... و خب فضای عجیب و متفاوت و مینیمالیستیش قشنگ به دل آدم می‌نشینه تو این مدت...
    آهنگ واقعا قشنگی هستش و واقعا با متانت تمام جلو می‌ره و کم کم اوج می‌گیره... خلاصه گوش کنین حتما:
    https://www.youtube.com/watch?v=Vkfpi2H8tOE

Whatever happens on earth stays on earth

14. 2 کاربر از پست The Naïve Vigilante تشکر کرده‌اند .

مدیر بخش

16. 2 کاربر از پست Úlfr تشکر کرده‌اند .

مدیر بخش

جدیدا با یه بند post-black metal آشنا شدم که کارش خیلی درسته :دی
    آهنگاش کلا با این درون مایه ست که طبیعت بلآخره خشمش برانگیخته می‌شه و قدرت رو به دست می‌گیره و شروع می‌کنه به ریشه کن کردن نژاد انسان ها.
    یه چیزی که درباره موسیقیشون دوست دارم استفاده از ساز هایی هستن که در ظاهرا خیلی رنگارنگ و شاد هستن ولی ملودی ها و همچنین غرش های خواننده طوریه که این ظاهر رنگارنگ موسیقی حتی بیشتر باعث دارک تر شدن خود آهنگ ها می‌شه
    این یکی از ترکاشون از آلبوم اولشون: (که هم اسم یک نوع گیاهه... کلا اکثر آهنگاشون هم اسم گیاه های مختلف واقعیه):

دومین آهنگی که می‌خوام بذارم یه ده دقیقه ای هست و از یه گروه black metal عه به اسم deathspell omega... حقیقتش هنوز زیاد درباره اش نمی‌دونم :))) ولی جو سنگین آهنگ و اینسترومنتال خفنش که همزمان هیجان انگیز و حماسی و در عین حال دارکه رو خیلی دوست دارم... گرچه وکال هاش برای من چیز خاصی نداشتن انصافا:

لست بات نات لیست! گروهی هست به اسم Dodheimsgard (که الآن که فکر می‌کنم احساس می‌کنم قبلا همین آلبوم رو اینجا شیر کردم... :-؟... بات عِح، وات اور D:) که می‌خوام آهنگی رو ازشون بذارم به اسم Apehlion Void. این گروه Black Metal و Avant-guard metal می‌زنه و کلا چیزی که خفنه درباره آهنگش وکال های محشر و بی‌نظیر خواننده شه به نظرم! گرچه اینسترومنتالش هم واقعا از لحاظ ساختاری چیز عجیب و جالبیه. توضیح نمی‌دم (چون سخته توضیحش) خودتون گوش کنین xD
    Whatever happens on earth stays on earth

18. 2 کاربر از پست The Naïve Vigilante تشکر کرده‌اند .

کاربر عضو

خب...اين يه آهنگه که من باهاش زندگى مى کنم کلا...در همه حال و همه جا يار و ياورمه ...اصلا از دست نديدش لطفا
    از جناب التون جان عزيز
    به اسم goodbye yellow brick road
    ویرایش توسط hossein : 2 هفته پیش در ساعت 05:51 AM
    Being conscious is a torment
    The more we learn is the less we get
    Every answer contains a new quest
    A quest to non existence, a journey with no end

20. کاربران زیر از پست hossein تشکر کرده‌اند:

صفحه 19 از 19 نخستنخست ... 9171819