هزارتو | مجمع هواداران هنر و ادبیات ژانری

صفحه 19 از 19 نخستنخست ... 9171819
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 182 , از مجموع 182
    مدیر بخش

پیشنهاد موسیقی برای شنیدن؟

خب در این مکان بیاین موسیقی که خودتون دوست داشتین و دوست دارید به بقیه معرفی کنید و اگه لینکی چیزی هم دارید بدین که راحت بشه گوش داد.

برای مثال:
    خب گروه one ok rock که یه گروه راک ژاپنیه رو چندوقت پیش رن بلک معرفی کرده بود. خیلی خوبن و تو همه جا کنسرت داشتن و معروفن خلاصه :دی
    اینم لینک یکی از آهنگاشون.
    [ فقط کاربرانی که ثبت نام کرده اند قادر به دیدن لینک ها هستند. can see links. ]

.No man can surpass his own time, for the spirit of his time is also his own spirit
    Hegel
    تو وبلاگم مشتاقانه منتظر نظراتون هستم:
    [ فقط کاربرانی که ثبت نام کرده اند قادر به دیدن لینک ها هستند. can see links. ]

کاربر عضو

!!!

هميشه تغيير بد نيست مثلا همين آلبوم جديد اپيکا چن تا آهنگ کلا غير متال داره که خيلي فوق العادن!! ولى تغيير هميشه که مثبت نيس،مطمئن باش تو فصل جوايز به خيلي از همين خواننده هاي پاپ ميبازن،خداييش همين آهنگ One more light اصن خوب نيست،اصلا!!!!يا مثلا آهنگ invisible اونجاهايي که همين کلمه رو تکرار ميکنه واقعا رو اعصابه!!! مثلا رزيدنت اويل 5 تغيير رويه داد و ترسناک نبود ولي به نظر من بازي خيلي خوبي بود،مشکل اينه که اين آلبوم کلا خوبم نيس!فک کنم مايک فهميده چه گندي زدن دست پيشو گرفته که پس نيوفته :دى!تازشم هيچ تکاملي تو از راک به پاپ رسيدن وجود نداره(به شدت با يک حميت و تعصب کورکورانه به اين قضيه نگاه ميکنم و مراتب توهين و لعنت خدا را برايشان به جا خواهم آورد!!!!!!!!!!!!!!!!!!)مث اين ميمونه که برا تکامل بيان دارک سولز بعدي رو ريسينگ بسازن يا مثلا رزيدنت اويل 8 بايد با وسکر فوتبال بازي کني!!لينکين پارک در اين حد به نظرم سقوط کرده :دى!
    Being conscious is a torment
    The more we learn is the less we get
    Every answer contains a new quest
    A quest to non existence, a journey with no end

3. 2 کاربر از پست hossein تشکر کرده‌اند .

کاربر عضو

من خیلی موقع ها بدون اینکه وارد اکانتم بشم میام سایت و پستا رو میبینمو میرم :/
    ولی این یکی رو ک دیدم نتونستم جلو خودمو بگیرم
    لینکین پارک آلبوم پاپ داده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟
    با چ فازی؟؟؟؟
    بابا این چ کاریه؟؟؟؟؟ نهههههههههه آخه لینکین پارک پاپ خوندن؟؟؟ چرا ملت دنیا انقدر فاز تو فاز میشن.. خدایا چرا ظهور نمیکنی؟
    روند تکاملش ک از این که گفتیم افتضاح تره و چرت تره ولی بازم مثال خوبی بود
    ایستادی سر چهارراه تردید
    درگیری
    که بمونم و
    مظلوم تر شم بذارم همه از روم رد شن
    یا بشم یه نامرد که با طبیعت خودشو وقف داد با مرگ آدمیت

5. 2 کاربر از پست Melisandre تشکر کرده‌اند .

صفحه 19 از 19 نخستنخست ... 9171819