هزارتو | مجمع هواداران هنر و ادبیات ژانری

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 35 , از مجموع 35
    کاربر عضو

Cool Shingeki no Kyojin / attack on titan

سالها از وقتی که غولها قصد منقرض کردن نسل انسانها را کرده اند می‌گذرد و با سختی و فداکاری بسیار بعضی انسانها بلاخره توانستند تا توسط دیوارهایی قطور و بلند از شر غولها در امان باشند. اما آرامش آنها دیری نپایید و نسل جدیدی از غولها پدید آمدند و دیوار که تنها حافظ بین انسان‌ها و غولها بود را از بین بردند.
    آنروز بشریت دوباره به یاد آورد ، ترسی که ازحمله آنها در وجودشان است را و حقارتی که با زندگی در قفسی که آنرا دیوار می‌گفتند ، تحمل می‌کردند...

داستان این انیمه حول پسری به نام ارن ، خواهرخوانده‌اش میکاسا و دوست دوران کودکی‌شان آرمین می‌چرخد و ماجراهایی که این سه پس از تخریب دیوار و کشته شدن بسیاری از انسانها و حتی نزدیکانشان جلوی چشم‌هایشان برایشان اتفاق می‎افتد.

رده بندی سنی برای این انیمه همواره برای سنین بالاتر از 15 بوده و در آمریکا رده بندی سنی در سطح سریالهایی چون Game of thrones دارد.

پ.ن.1: آقا لطفا اسپویل نکنید ملت میخوان ببینن و جذابیتش ازبین میره و این انیمه حیفه جدا! :|
    پ.ن.2: بیاین بگین نظرتونو ، راجع به انیمه ، راجع به حسی که موقع دیدنش داشتید، راجع به حسی که پس از تموم شدنش و اینکه فهمیدین فصل دومش دو سال دیگه( اونموقع البته ) میاد داشتین بگید برا ملت.
    پ.ن.3: بحث های عشقولانه راجع به شخصیت های داستان کاملا آزاد است ، برید حال کنید.
    پ.ن.4: راجع به بعد فلسفی انیمه اظهار نظر دهید و نقد کنید.
    پ.ن.5: از یک تا پنج چقد می‌دید به انیمه؟؟
    ٌWhat if our dreams where reality and our daily life was a dram?

2. 5 کاربر از پست Safiro تشکر کرده‌اند .

مدیر بخش

من تازه دیدم انیمه رو بعد از توصیه های فراوان و خب همه رو تقریبا تو یه روز دیدم و اینکه مانگا رو هنوز نخوندم مشخصا و تازه میخوام شروعش کنم بعد شنیدم که اپریل 2017 میاد سیزن جدید اگه بازم عقب نیفته درسته؟
    خب اول اینکه سرعت جلو بردن داستان به نظرم سریع بود و مثلا باعث نمیشد من که مخاطب بی حوصله و خسته ای هستم بورد بشم و تو یک سوم اول داستان مخاطبه دیگه کاملا متوجه بود کجای جریانه و قضایا چجوریه و مثلا این حسه رو به من تلقین میکرد سراسر قضیه که من هم یکی از یاروهای توی ستینگم چون قوانین ستینگ رو خوب و کامل نشون مخاطب می داد و در عین حال مشت بسته اشو باز نمیکرد ومثلا تو هرچقدرم میدونستی تاثیری که روت میگذاشت اونقدر شدید نبود که چیز دیگه ای برای دونستن باقی نذاره ...فقط توی قسمت های آخر یکم صحنه مبارزه ی ارن و آنی یکم زیاد کش داده شد شاید و تهشم باعث شد شور مخاطبه برای کشف راز پشت غول شدن آنی یا باقی یاروها یکم کم شه و اصلا حواس مخاطب پرت شه البته این نظر شخصی منه که ممکنه با ادامه جریان تغییر کنه و خب دقیقا یه قانون مطابق قانون گیم او ترونزو دنبال میکنه و اون اینکه شما حق ندارید به هیچ شخصیتی در طول داستان وابسته یا علاقمند بشید مگر اینکه بعد هرقسمت یه لیوان بشکونید یا با لگ به صفحه مانیتورتون بکوبین یا حتی برای مخاطبای احساسی تر,اینجوری خواهد بود که احتمالا یک کپه دستمال کاغذی خیس کنار صندلیشون پیدا میشه .
    سوم کرکتر میکاسا که از اول داستان یاروی فوق العاده خفنی بود و تیمی که با آرمین کنار هم تشکیل میدادن میتونست حتی بی نقص باشه و مثلا بین این سه تا شخصیت اصلی داستان تنها شخصیتی که از همه اصلی تر بود اما از لحاظ توانایی های انسانی قدرت چشم گیری نداشت ارن بود یعنی راستش تجربه من با ارن شبیه تجربه ای بود که با هری پاتر داشتم حتی ...قهرمان داستان که منجی داستان شمرده میشه یه پسر معمولی بود و حتی کمی آسیب پذیر تر از بقیه و به نظرم همین باعث شده بود جذابیت داستان بالا بره چون هیچ کس نمیتونه به توانایی یه موجود خداطور مثل لیوای()اونقدر شک بکنه و اگه لیوای شکست بخوره مثلا یه ضربه ی شدیده اما کشمکش لحظه ای داره و خشم موقت با خودش میاره در صورتی که انتخاب ارن به عنوان کرکتر اصلی داستان مخاطبو با کشمکشهای درون داستان به شدت همراه میکرد و خب من یه خشمی نسبت به میکاسای() فوق العاده بی نقص دارم اونم توجه مادر طورش به ارنه که برای من آزار دهنده اس اما باعث میشه داستان جنب و جوش داشته باشه و ساکن نشه.خلاصه به شدت دوستش داشتم و به شدت منتظر قسمت بعدم

[ فقط کاربرانی که ثبت نام کرده اند قادر به دیدن لینک ها هستند. can see links. ]
    ویرایش توسط sarvin : 13th January 2017 در ساعت 06:23 PM
    There's someone in my head but it's not me

4. 2 کاربر از پست sarvin تشکر کرده‌اند .

کاربر عضو

اتک آن تایتان فوق الاده س. بدون شک جز پنج انیمه برتر تاریخه.(البته سریالی) همین چند وقت پیش پوستر فصل دو رو دیدم. ظاهرا قراره بهار ۲۰۱۷ بیاد. امیدوارم این دفعه دیگه عقب نیفته.

6. کاربران زیر از پست Amir2527 تشکر کرده‌اند:

کاربر عضو

Red face

خب دیشب همه شو دیدم تا پاسی از صبح با خواهرم( با کلللی اینترتیمنت:D) و وات د هل!!! مغزم انقد آدرنالین ترشح کرد که رگای سرم رو به انفجار بود... چشام و دهنم شده بودن سه تا حفره ی گود سیاه تو جمجمه م...خیلی وقت بود یه انیمه اینجوری هیجانزده م نکرده بود. راضی ام ازش کرکتر Ymir خفن بود. ایده هه بی نظیره. شیفته ی اون اغراق و بی پرده گیش شدم...رئال که نه...اکسپرسیونیسم فضایی بود:D بعد امم...آرن حقش نیس نقش اول باشه...ریییلی...سُو مینp: بعد اینایی که تایتان میشن چقد گناه دارن...اصن اوقاتم تلخ شد
    دیگه... آها من فصل یکُ ندیدم...did i miss somthing? واس همینم جذابیت لیوای بر من آشکار نشد(چون گویا همه دوزش دارن) پلاس میکاسا (خون م حلال نشه صلوات:p) فصل سه کِی میا؟
    ویوا لا اتک
    ویرایش توسط black-anger : 24th December 2017 در ساعت 04:39 PM
    DONOTRESIST,OBEYYOURWILL!

8. 2 کاربر از پست black-anger تشکر کرده‌اند .

کاربر عضو

داستان تاثیر گذاری داره و بعضی جاها حتی گریم گرفت
    اولای داستان من کمی گیچ شدم که شخصیت اصلی کیه داستان زنگی کی رو روایت میکنه
    مانگاکا به خوبی موفق به طراحی شخصیت های اصلی شده و کاملا قابل درک هستند واحساسات شخصیت ها به خوبی انتقال میشه
    عاشق اسم بال های آزادی لوژیون گشت شدم واقعا توصیف کننده اون هاست شاید یهتر بود اسم مانگا رو میذاشتن بال های آزادی
    بعضی دوستان با توکیو غول مقایسه کردن باید بگم که اصلا کار درستی نمیکنن چون توکیو غول با این که ایده خوبی پشت داستانش بود ولی مانگاکا نتونست از اون به خوبی بهره ببره و کلا ر..د به داستان کلا از داستانش زده شدم و سری جدید مانگاشم با این که نگا کلی بهش داشتم بازم رغبت نمی کنم بخونم البته نظر شخصی بنده است

کاربر عضو

از یک تا پنج شیش میدم بهش. برعکس این دوست بالایی که گفت دارن کشش میدن، داستان فقط به قسمت های هیجان انگیز پرداخته. یک قسمت بیار که داخلش اتفاق مهمی نیفتاده باشه. داستان پیچیدگی های خاص خودشو دارن کنار هم گذاشتم تکه های پازل کنار هم عالیه و لذتش رو بالا میبره.

درباره شیم هیچکس هیچی نگه! ارن و میکاسا فقط! توی شخصیت ها هم فقط از میکاسا و آنی خوشم اومد و دیگر هیچ. نعمولا سلیقم افتضاحه واقعا خیلی افتضاح. اما این خیلی جذبم کرد( از وخامت اوضاعم بگم که کتاب نغمه یخ و آتش مورد تنفرمه). حس؟ دو روز پشت سر هم نشستم انیمه رو دیدم تموم که شد مانگا رو خوندم کلا تموم شد. واقعا جذبش شدم و البته تاوان هم دادن ( صبحش امتحان داشتم تا دم در جلسه داشتم نگاش می کردم و ریاضی رو... ده شدم).

11. کاربران زیر از پست Envelope تشکر کرده‌اند:

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234

کلمات کلیدی این موضوع