هزارتو | مجمع هواداران هنر و ادبیات ژانری

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 57 , از مجموع 57
    پشت صحنه

سلاح محبوب شما

خوب یه سری بحث و کل کل داشتیم با بچه ها و این شد که این تاپیک زاده شد

سلاح محبوبتون چیه ؟!

دفاع کنید از سلاحتون و سلاح های باقی دوستان رو هم به چالش بکشید :دی

بازی استراتژیک فانتزی

2. 11 کاربر از پست Harry.Dresden تشکر کرده‌اند .

کاربر عضو

من عصای لوکی رو میخوام :| اگه بم بدن ://////
    پتک ثورم حالشو ندارم بیام ثابت کنم لیاقت دارم یا ندارم بعدشم بلند بشه یا نشه... اصن اون عصای لوکی عشقهههههههههههه
    بومرنگم خوبه دوست دارم :|
    خلاصه که حواستون باشه یا با جادو ناکارتون می کنم
    یا با بومرنگ کور میشین. ..

(انتخاب با شماست...)
    ایستادی سر چهارراه تردید
    درگیری
    که بمونم و
    مظلوم تر شم بذارم همه از روم رد شن
    یا بشم یه نامرد که با طبیعت خودشو وقف داد با مرگ آدمیت

4. 2 کاربر از پست Melisandre تشکر کرده‌اند .

کاربر عضو

کاتانا (ترجیحا با دسته و غلاف مشکی) به همراه مخلفات. عالیه، کسی هم نیست که بگه جزءبهترین سلاح های سرد تاریخ نیست.

6. کاربران زیر از پست Amir2527 تشکر کرده‌اند:

کاربر عضو

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir2527 نمایش پست ها
    کاتانا (ترجیحا با دسته و غلاف مشکی) به همراه مخلفات. عالیه، کسی هم نیست که بگه جزءبهترین سلاح های سرد تاریخ نیست.
    من هنوز روی شمشیر تعصب دارم :) خیلی چیز خوبیه. مخصوصا برخی نوع ها به غیر از کاتانا به هر حال فعلا غرض این است که بگم شمشیر خوب چیزیه. و به غیر از موشک های بالستیک چیزی حریفش نیست :)
    اما برای جنابعالی هم که شده میگم که بعله. کاتانا جزء بهترین سلاح های سرد تاریخ نیست...
    :دی
    پ.ن:
    الان مخلفات یعنی چی؟ شمشیر چه مخلفاتی داره مثلا؟ دقیقا چی؟ نه واقعا چی؟ من نمی دونم چی؟
    ویرایش توسط a student : 20th February 2017 در ساعت 07:27 AM
    آمدم جانت به قربانم(!) ولی حالا...افتخار نمیدم امضا کنم

کاربر عضو

نقل قول نوشته اصلی توسط a student نمایش پست ها
    من هنوز روی شمشیر تعصب دارم :) خیلی چیز خوبیه. مخصوصا برخی نوع ها به غیر از کاتانا به هر حال فعلا غرض این است که بگم شمشیر خوب چیزیه. و به غیر از موشک های بالستیک چیزی حریفش نیست :)
    اما برای جنابعالی هم که شده میگم که بعله. کاتانا جزء بهترین سلاح های سرد تاریخ نیست...
    :دی
    پ.ن:
    الان مخلفات یعنی چی؟ شمشیر چه مخلفاتی داره مثلا؟ دقیقا چی؟ نه واقعا چی؟ من نمی دونم چی؟
    کاتانا بدون شک جزء بهترین شمشیر های تاریخه(خیلی جاها از اون به عنوان بهترین یاد شده) پس بدون شک جزء بهترین سلاح های سرد تاریخ هم هست. پس لطفا پارازیت نده!
    در مورد اون مخلفات هم جوابتو می دم، نیازی به خودزنی نیست. اینا واسه من مخلفاتن:

• تیغهٔ کمتر از یک شَکو (حدود ۳۰ سانتیمتر) یک تانتو ([ فقط کاربرانی که ثبت نام کرده اند قادر به دیدن لینک ها هستند. can see links. ]) نامیده می‌شود.
    • تیغهٔ بزرگ‌تر بین یک تا دو شَکو (یعنی تقریباً بین ۳۰ تا ۶۰٫۶ سانتیمتر) شوتو (شمشیر کوتاه) نامیده می‌شود. معروف‌ترین انواع شوتو شمشیرهای «واکیزاشی» و «کوداچی» هستند.
    • تیغهٔ بلندتر از دو شَکو (حدود ۶۰٫۶ سانتیمتر) دایتو (شمشیر دراز) نامیده می‌شود. شمشیرهای «کتانا» در این بخش قرار می‌گیرند که متداول‌ترین نوع شمشیر ژاپنی هستند.
    • تیغهٔ بلندتر از سه شَکو (حدود ۹۰ سانتیمتر) آداچی و یا نوداچی خوانده می‌شوند. اینگونه شمشیرها استفادهٔ چندانی ندارند.

البته اینا انواع شمشیر های ژاپنی بر اساس طول تیغه هستن و کاتانا هم جزء ایناس، ولی واسه من بقیه مخلفات کاتانا هستن و دوست دارم در کنار کاتانا از هرکدوم یکی داشته باشم( ترجیحا با دسته و غلاف مشکی.) منبع اون اطلاعات هم ویکی پدیاس.

و در آخر هم باید بگم که چیزای زیادی حریف شمشیرن. فقط موشک بالستیک نیست.

مدیر بخش

من دیگه از سلاح از نزدیک خوشم نمیاد :))) لایت سیبر البته خیلی خاصه، لایت صیبر رو چیز کنین، هنوز توی لیستم نگه دارین.

منتها می رسیم به سلاح های دوربرد. من اخیرا یه کراش خاصی به کراس بو پیدا کردم. خیلی دوسش دارم در کل. شورایکن هم دوست دارم بیشتر از قبل. منتها خب اصل قضیه اینه که اسلحه ی گرم رو خیلی بیشتر از قبل دوست دارم :)) مثلن دوباره یه کراش شدیدی به شاتگان ها پیدا کردم. خیلی حال می دن. منتها از اون بیشتر، اسلحه های کمری رو دوست دارم. هر گونه کلت و ریوالور، منتها از نوع لیزریش باشه دیگه عالی می شه :))
    You are cast out from the Heavens to the Ground
    Blackened feathers falling down
    You will wear your independence like a crown

Ghost-

10. 2 کاربر از پست ادموند تشکر کرده‌اند .

کاربر عضو

همچنان می گم کفگیر و قابلمه.
    من ترول نیستم.

کاربر عضو

آقا من ۳ تا سلاح میگم و والسلام:

۱- نارنجک انداز XM-25 که تانکها رو حریفه و از فاصله نزدیک گوشت رو پاره میکنه و از فاصله دور منفجر میکنه حتی از دیوار بتونی رد میشه و برد خیلی زیادی هم داره و اگه از هدفگیری لیزریش استفاده کنی بعد از رد کردن دیوار بتونی و کنار هدف منفجر میشه.

۲- شمشیر آلمانی Zweinhander که حریف قدر کاتاناسا و تیغه اون رو میشکنه و انواع مختلف داره و سریعتر و سبک تره و خب بیشتر دوستش دارم نسبت به کاتانا که البته اون هم انواع مختلفی داره(o tanto - chisa katana - double edge katana - nodachi - ...)

۳- یه عصای قدرتمند جادویی اونم به سبک دارک سولز :)) فقط برای وقتی که گلوله نارنجک انداز و تیغه شمشیر تأثیری نداشت :دی

13. 2 کاربر از پست EbonShadow تشکر کرده‌اند .

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 456