هزارتو | مجمع هواداران هنر و ادبیات ژانری

صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 2101112
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 115 , از مجموع 115
    کاربر عضو

آخرین فیلمی که دیدید چه بود؟ نمره بدهید!

خب دوستان این تاپیک رو هم زدم واسه این که هر فیلمی میبینید بیاد یه توضیحی چیزی بدید و اگه مقدوره حتما نمره بدین بهش(نظر شخصی هست البته)p-:

2. 9 کاربر از پست Beelzebub تشکر کرده‌اند .

کاربر عضو

آخرین فیلمی که من دیدم چاپلین بود محصول 1992 که خب از اسمش معلومه درمورد زندگی چارلی چاپلینه
    از اول از همه بگم نمی دونستم چاپلین 4 تا زن داشته -___- خیلی جا خوردم واقعا :))
    فیلم خودش خوب بود در کل، ولی یه جاهایی احساس می کردم داستان خیلی پیوستگی نداره... یعنی نه که می خواست سال های زیادی رو تو دو ساعت جا بده... خب مسلمه که مجبور بوده از خیلی چیزا بپره.
    بهش 9 می دم از 10.
    ویرایش توسط diena0403 : یک هفته پیش در ساعت 12:04 AM

4. 3 کاربر از پست diena0403 تشکر کرده‌اند .

ناظم

یه جای خیلی دور(فاصلش بستگی به جای شما داره)
    درود خيلي بيكران بهت:)) الچاپلين من الايمان اصن:)) خيلي دوست دارم شخصيتشو هنوزم ميبينم حتي:))
    خب آقا ما امروز نشستيم تروا رو ديديم و چقد خفن بود فيلمه. ديالوگا، حس گرفتن هاي بازيگرا، حذف نكردن روايت، همشون عالين. فقط به نظرم شخصيت اوديسه زياد خوب بازي نكرد. نچسبيد اصن به آدم. هلن تروا هم خيلي خوب بود دي:
    ميدم ده از ده بره حال كنه دي:
    کانال آپاراتم رو سر بزنین:)
    [ فقط کاربرانی که ثبت نام کرده اند قادر به دیدن لینک ها هستند. can see links. ]

6. 3 کاربر از پست ali rbn تشکر کرده‌اند .

مدیر انجمن

اخریش nice guys بودش و باید بگم معرکه بود. شاید حتی بهترین فیلم سال 2016 بود بدون هیچ شک و شبه ای دی: داستانش در مورد دوتاکاراگاه خصوصی که درگیر یه سری سناریویی می شن که اینقدر پیچ در پیچ و ایناست که توضیح دادنش باعث حروم شدن وقته. منتها دلیل خفن بودنش چیه؟ دلیلش اینه که به نظرم این یه نوعی از سینما رو عرضه می کنه که هالییود چند وقتیه دیگه عرضه نمی کنه. فیلمه جوری ساخته شده که انگار مستقیم از دهه هشتاد اومده بیرون. یه پلات به شدت پیچیده و چند لایه داره و اتفاقایی توش میوفته که اصلا به ذهن ادم خطور هم نمی کنه.
    شاید الان بگین اره دیگه یدونه فیلم بادی کاپه دیگه ست دیگه. منتها نه! وقتی شما فیلمنامه ات هوشمندانه باشه، شخصیتات معرکه باشه، دیالوگات خدا باشن، فیلمت از یه "بادی کاپ معمولی" تبدیل می شه به شاه کار. اکشنی که تو فیلم جریان داره مثل اکشنای الان یه تدوین سردستی مزخرف نداره، یا مثلا فیلمه کلیشه ها رو می گیره و طوری باهاشون بازی می کنه که عمرا فکرش رو بکنید.
    و فور *** سیک :)) خنده داره به شدت فیلمه! یعنی مثلا یه سکانسی داره که یارو رایان گاسلینگ می پره پای رفیقش رو می گیره که مثلا اسلجه اش رو پیدا کنه و اون صحنه معرکه ست دی:
    کارگردانش هم کارگردان کیس کیس بنگ بنگه و رایان گاسلینگ و راسل کرو هم بازیگراش هستن.
    به شدت پیشنهاد می کنم که همه ببیننش، هرکسی که دیدتش عاشقش شده و همه نقداش هم بالان. از اون فیلماییه که خیلی وقته شبیهش رو ندیدین دی: قول می دم بهتون.
    ویرایش توسط Kumagawa : یک هفته پیش در ساعت 12:43 AM

8. 5 کاربر از پست Kumagawa تشکر کرده‌اند .

کاربر عضو

نقل قول نوشته اصلی توسط ali rbn نمایش پست ها
    درود خيلي بيكران بهت:)) الچاپلين من الايمان اصن:)) خيلي دوست دارم شخصيتشو هنوزم ميبينم حتي:))
    خب آقا ما امروز نشستيم تروا رو ديديم و چقد خفن بود فيلمه. ديالوگا، حس گرفتن هاي بازيگرا، حذف نكردن روايت، همشون عالين. فقط به نظرم شخصيت اوديسه زياد خوب بازي نكرد. نچسبيد اصن به آدم. هلن تروا هم خيلي خوب بود دي:
    ميدم ده از ده بره حال كنه دي:
    خیلی جالبه که اون موقع که می‌دیدم این فیلم رو حالم ازش بهم می‌خورد. به چندین دلیل از جمله این که هیچ وفاداریییی نسبت به روایت اصلی ایلیاد و اودیسه نداشت. خنده‌دار این که به نظرم بهترین شخصیتش اودیسه بود با بازی شان بین. که خب تا اون موقع هنوز فیلمی ندیده بودم که توش شان بین نمیره :)) و این اولین باری بود که می‌دیدم شان بین نمرد. ولی خب الان باید برم واقعاً فیلم رو مجدد ببینم. اول از همه چون دیگه به تعصب و جزم‌اندیشی قبل دچار نیستم و می‌دونم که مسئله‌ی وفاداری به منبع مسخره و کودکانست و هدف از اقتباس اینه که شما روایت رو صرفاً جذاب بگی نه این که مثل آرمان آرین ابله دوباره همون روایت رو عین به عین تعریف کنی.

شکلات به علی ربنا که ایده‌ی دوباره دیدنش رو به ذهنم انداخت.

در ضمن آخرین فیلمی که من دیدم یه فیلم ژاپنی بود به اسم رینگو :دی یعنی حلقه. که خب دارم یه مقاله واسه سفید می‌نویسم در مورد سینمای وحشت ژاپن و این مثلاً بیستمین فیلم وحشت ژاپنی بود که دیدم این چند مدت. و به نظرم خیلی خوب بود. هیچ جلوه‌ی ویژه‌ای نداشت. برای ۱۹۹۷ بود فیلم و اصلاً هم نیازی نبود البته به جلوه‌ی ویژه. همه چیز رو با فیلم‌برداری درست و طراحی صحنه و گریم خوب در آورده بود. تف تو روی حبیب که می‌گفت فیلم و سریال خوب باید جلوه ویژه داشته باشه :دی واقعاً این روزگار وانفسا رو کاش مرده بودم نمی‌دیدم که الان فیلم آخری رینگ همش جلوه‌ی ویژست و حتا یک ذره ترسناک نیست. حتا یه ذره. تبدیل شده به یه فیلم ماورایی خیلی چیپ. نه یه داستان وحشت اتمسفریک خفن.
    ای شب چه می‌کشانی در خاک و خون شفق را؟ فردا دوباره آیند از راه نیزه‌داران!

10. 5 کاربر از پست blood-angel تشکر کرده‌اند .

پشت صحنه

نقل قول نوشته اصلی توسط Kumagawa نمایش پست ها
    یعنی مثلا یه سکانسی داره که یارو رایان گاسلینگ می پره پای رفیقش رو می گیره که مثلا اسلجه اش رو پیدا کنه و اون صحنه معرکه ست دی:
    بهترین صحنه (((:

نمی‌دونم که پلاتش چه‌قد هوشمندانه بود واقعاً. یعنی داشتم فک می‌کردم که، ان‌قد که فیلم مزخرف با پلات سوراخ دیدیم، این‌که تو یه فیلم یارو یه کم زحمت بکشه سر داستانش آدم یهو شگفت‌زده می‌شه ((:
    ولی خلاصه خوب بود. ما که راضی بودیم، خدا هم ازشون راضی باشه D:

حالا یه اسپم دیگه‌ای هم ول بدم:
    رفتیم [ فقط کاربرانی که ثبت نام کرده اند قادر به دیدن لینک ها هستند. can see links. ] دیدیم. فیلم موزیکاله و رومنسه. دو تا جوونن (اما استون و رایان گوسلینگ) و عاشق هم می‌شن و فلان و بسار.
    یه کم از این شعارا که «برین دنبال رؤیاتون» و اینا هم داشت که آدم بعضاً دلش می‌خواد هم‌چین با پشت دست بزنه که فلان. البته از یه نظری، آدم اگه دنبال رؤیاش نره دنبال چی بره؟ منتها از اون طرف همون با پشت دست ((:

منتها چندتا چیز باحال داشت (غیر از اما جون و رایان جون و موزیکال بودن)، یکی‌ش جینگولک‌بازی های تصویری بود که به نظرم باحال بودن (حالا شاید من ندید بدیدم)، یکی هم نگاه‌ش به رابطه‌ی عاشقانه/تجربه‌ی عاشقانه‌ی اینا بود که حالا دیگه حال ندارم در اسپویلر بپیچم.

نکته‌ی منفی‌ش هم این بود که دو ساعت و ده دیقه بود، کمرم شیکست (((:

ولی خوب بود خلاصه، بوس به‌شون.

اشاره کردم که اما جون و رایان جون داشت؟ D:
    .meh

12. 8 کاربر از پست arfsp تشکر کرده‌اند .

صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 2101112