هزارتو | مجمع هواداران هنر و ادبیات ژانری

صفحه 13 از 13 نخستنخست ... 3111213
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 124 , از مجموع 124
    کاربر عضو

آخرین فیلمی که دیدید چه بود؟ نمره بدهید!

خب دوستان این تاپیک رو هم زدم واسه این که هر فیلمی میبینید بیاد یه توضیحی چیزی بدید و اگه مقدوره حتما نمره بدین بهش(نظر شخصی هست البته)p-:

2. 9 کاربر از پست Beelzebub تشکر کرده‌اند .

مدیر بخش

نقل قول نوشته اصلی توسط arfsp نمایش پست ها
    یعنی مثلا یه سکانسی داره که یارو رایان گاسلینگ می پره پای رفیقش رو می گیره که مثلا اسلجه اش رو پیدا کنه و اون صحنه معرکه ست دی:
    از اون بهتر اون صحنه ایه که یاروهه میپره از پنجره پایین بعد پشت درخته مرده رو میبینه که مرده بعد میخواد به اون دوستش خبر بده ...خداس اون تیکه:))))))
    آقا من الان اگه بیام بگم آخین فیلمایی که دیدم چی بوده میزنن منو همه ...من برای اولین بار اسکات پیلگریم علیه دنیا و دانی دارکو رو دیدم :-""" و خب اسکات یه تجربه طنز عاشقانه ی تلخی و سردی داشت توش که خوشگل شده بود و مثلاً منو یاد فیلم امیلی انداخت اما دانی دارکو که خب از نظر من عالی بود فیلمه با اینکه قدیمی بود و مثلاً یادمه یه نفر همینجا ها گفته بود دیگه کسی انقدر دوست نداره احتمالاً به نظر من از قضا به درد ماها میخورد :))و خب پلات پیچیدگیش واقعاً لذت بخش بود برام و یارو کرکتر اصلی داستان به خصوص اون موقعا که میره پیش روانشناسه و یارو هیپنوتیزمش میکنه :))))و خب پایانش ر عین تلخ بودن به شدت پایان خوبی برای ماجرا بود و حتی مثبت ترین شکل برای تموم شدنش..آهنگ پایانش هم که خب من قبل از دیدن فیلم شنیده بودم و دوستش دارم.
    There's someone in my head but it's not me

4. 2 کاربر از پست sarvin تشکر کرده‌اند .

پشت صحنه

نقل قول نوشته اصلی توسط sarvin نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط arfsp
    یعنی مثلا یه سکانسی داره که یارو رایان گاسلینگ می پره پای رفیقش رو می گیره که مثلا اسلجه اش رو پیدا کنه و اون صحنه معرکه ست دی:
    به عر دروغ نبندید دوستان. کوماگاوا گفته بود d:
    .meh

6. 4 کاربر از پست arfsp تشکر کرده‌اند .

مدیر بخش

ها دانی دارکو خداس... قضایای تایم لاین‌هاش و اینا یه چیزایی‌ان که چه برای بیننده‌ی سای فای هاردکور و چه آماتور جذاب و قابل فهمن. اسکات پیلگریمم که عشقه :))

آخرین فیلمی که همین الان بالاخره دیدم، سوپربد بود، محصول سال 2007. آقامون جونا هیل و اون یکی آقامون مایکل سرا و اون یکی آقامون سث روگن بازی می‌کردن توش، اما استون هم معروف ترین دختر فیلم بود :دی البته اگر درست یادم باشه با همین فیلم شروع کرد اصن، یه گوگل بکنین خودتون :)) مسئله ی مهمی هم نیست حالا :)) بیل هیلدر هم توش بود که جدن فوق العاده اس :)) کریستوفر مینتز پلس هم بود که دوسش دارم دیگه :)) دیو فرنکو و جو لو تروجیلو هم توش بودن که اون موقعا مث الان محبوب تر نبودن، نقش کرفس رو ایفا می کردن :)) مخصوصن دیو فرنکو :)) در کل البته شوخیاشون به شوخی های چمیدونم، پاول و جامپ استریت ها و دیس ایز د اند و ساسج پارتی اینا نمی رسید، منتها بازم خیلی خوب بود :)) به نسبت فیلم هایی که الانا دارن می سازن، بهشون هفت و نیم می دم.
    حال ندارم امضا کنم الان

8. 2 کاربر از پست ادموند تشکر کرده‌اند .

پشت صحنه

اخرین فیلم ...اخرین فییلمی که دیدم هوم... فکر کنم دکتر استرنج بود جلوه های ویژه اش که عالی بود ولی تقریبا با داستانش از قبل اشنایی داشتم ها و بازیگر اصلی بهترین قسمت فیلم بود

در کل فیلم رو6.5 می دم به خاطر شرلوک و اسماگ 8.5

بازی استراتژیک فانتزی

10. کاربران زیر از پست Harry.Dresden تشکر کرده‌اند:

صفحه 13 از 13 نخستنخست ... 3111213