هزارتو | مجمع هواداران هنر و ادبیات ژانری

صفحه 1 از 13 12311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 130
    کاربر عضو

آخرین فیلمی که دیدید چه بود؟ نمره بدهید!

خب دوستان این تاپیک رو هم زدم واسه این که هر فیلمی میبینید بیاد یه توضیحی چیزی بدید و اگه مقدوره حتما نمره بدین بهش(نظر شخصی هست البته)p-:

2. 10 کاربر از پست Beelzebub تشکر کرده‌اند .

کاربر عضو

این مدت یکی دوتا فیلم جدیدا نشستم دیدم دوباره. چون یادمه بار اول حالم خوب نبود انگار درست نفهمیدم چی شد:دی

داستان درباره یه آدم که فرمولی به دست آورده که باهاش موفق میشه تو تمام جاهایی که میره و کازینوها بتونه کلی پول به جیب بزنه اما همین باعث ایجاد دردسر براش میشه

این که اون دو نفر که در واقع میخواستن نجاتش بدن همون هم بندی هاش تو زندان بودن برام جالب بود یه ذره

در کل فیلم خوبی بود و من ازش راضی بودم:دی

نمره:7.5

4. 5 کاربر از پست Beelzebub تشکر کرده‌اند .

کاربر عضو

اینم فیلم دوم که دیدم

فردی به اسم XXXX یکی از معروف ترین قاچاقچیان لندن هست که برای خودش بروبیایی دارد. وی تصمیم میگیره تا از این شغل بازنشسته بشه و خودش رو کنار بکشه اما اتفاقی میفته که شاید این کارو به تاخیر بندازه.

من خیلی از این فیلم خوشم اومد. تا حالا هم ندیده بودمش.

نمره:
    9

6. 3 کاربر از پست Beelzebub تشکر کرده‌اند .

کاربر عضو

آخرین فیلمی که دیدم فیلم بزهکاران بود.
    فیلم قدیمی بود کلا تو فاز نوجوونا. و با وجود نبودن هیچ گونه جلوه های ویژه و ... . فیلمی به شدت خفنز بود و تو یه حالت بین دوست داشتن فیلم و قطع کردنش نگهت می داشت. نفرت، هیجانات آنی و جوونی و غیره رو به شدت خوب به نمایش گذاشته بود.
    در مورد یه پسر جوونی بود که به گروه خلافکارای مدرسشون می پیونده و درگیری ها و مشکلاتی که براش پیش میاد.
    کلا توصیه می شود.

نمره هم حداقل هفت رو بش میدم.

8. 5 کاربر از پست sandermon تشکر کرده‌اند .

کاربر عضو

منم چون وقت دانلود ندارم مثل سندرمون بیشتر از شبکه نمایش فیلم میینم، آخرین فیلمی هم که دیدم امید و آرزو بود که فیلم قشنگی بو از قضا ولی بیشتر به یکی از اپیزودهای پزشک دهکده شبیه بود تا یه فیلم سینمایی. داستان یه دختری بود که میخواست تو یه جامعه با سطح فکری نه چندان بالا پزشک بشه، فیلم روونی بود و راضی بود م ازش و بهش 6 میدم از 10.

10. 4 کاربر از پست peter تشکر کرده‌اند .

ناظم

عاغا من یه مدت بسیار طولانی بود که دنبال یه فلم هارر واقعی می گشتم چون یکمی همچین ضد ضربه شدم در مقابل فیلم های ترسناک تا حدی که اینسیدیوس و کانجرینگ و اینام هیچ اثری نداشت ولی چند وقت پیش یه فیلمی دیدی به اسم oculus که خوب همچین به نسبت بقیه فیلما اومده بود یه ابتکاری زده بود تو ساخت و کلا از این فرمایی بود که کاراکترا خودشون زمینه های سایکوتیک دارن که در طول فیلم بیننده نمی تونه بفهمه این پارانرمالی که وجود داره مال خود کاراکتراس یا واقعا پارانرماله. داستانم از این قراره که یه خواهر برادرن که پدر اینا تو بچگی روانی شده زده مادرشونو کشته، پسرم زده پدرشو کشته رفته بیمارستان روانی که بعد میاد بیرون و سعی می کنه خیلی منطقی با جریان کنار بیاد که دوباره درگیر میشه با این ماجرای ده سال پیش و از یه جایی به بعد هم زمان حال و گذشته کلا با هم میکس میشن و یه فاز خیلی خوبی داره. اگه فیلمهای این فرمی دوست دارید شدیدا توصیه میشه. نمره هم بخوام بدم، اگه قرار باشه به طور استاندارد نمره بدم که شاید حدود 5 یا 6 امتیاز ولی اگه بخوام در مقایسه با بقیه فیلم های به اصطلاح هارر نمره بدم، نمره بالاتری می گیره به نظرم.

12. 3 کاربر از پست Irene تشکر کرده‌اند .

مدیر انجمن

من این یارو رو دیدم. چیزه...ام.....22جامپ استریت و بیوتیفول مایند. اولی که خب کمدیه و خنده دار بود انصافا و خوشم اومد. دومی هم خوب بود برین ببینید و اینا. هرچند می گن فیلم با واقعیت تفاوت هایی داره و به شخصیت یارو ریاضی دانه وفادار نبوده زیاد. هرچند من خوشم اومدش دی:
    : kaiki
    The fake is of far greater value. In its deliberate attempt to be real, it's more real than the real thing.
    Even if the truth is as one suspects, it may still be worthless.
    Just as there isn't a problem that can't be solved by being right, there isn't a problem that can't be solved by money.
    “Have Suspicions,not Faith”
    : kumagawa misogi
    「Humans are born with no purpose, live for no reason, and die for nothing. Because this world is pointless, and our lives are aimless.」

14. 2 کاربر از پست Kumagawa تشکر کرده‌اند .

پشت صحنه

خوب اخرین فیلمی که من دیدم !! یه فیاری تیل دستکاری شده ی دیزنی بود با پایانی متفاوت از اونچه انتظار داشتم ملفیسنت با لید پلی خانوم مستر آشیل !!اوه سوری برات، آنجلینا جولی داستان فیاریتیل اسلیپینگ بیوتی یا زیبای خفته رو به طرز بهتری از کلیشه های شناخته شده روایت می کنه و اینبار از دیدگاه ملفیسننت گاردین مجیک لند داستان ه بهش از عشق اولش خیانت می شه و .... بلاه بلاه و.... غیر به نظرم از کلیشه گریزی تا حدی تونست خوب باشه ولی باز خود داستان زیبای خفته داستانیه که ههمون با اون اشنا هستیم برای همین به نظرم دیزنی به جای دوبار سازی این اثر می فرت و یه پرنسس جدید خلق می کرده بهتر بود.... البته شایعاتی هم از کامینگ سون یک نیو پرنسس کاملا فرست تایم حکایت می کنه !!

بگذریم از این حرف ها نمر ه من 6.3 به فیلم داستان رو تونستن خوب دربیارن ولی خیلی فیاری تیلی بود جلوه های ویژه .... یکم باید دارک تر می شد جو داستان و ... نمی دونم همین نمره خیلی خوبه براش

16. 3 کاربر از پست Harry.Dresden تشکر کرده‌اند .

پشت صحنه

دوستان و عزیزان شرکت‌کننده در این برنامه، درورد بی‌کران بر شما D:

آقا من خیلی فیلم نمی‌بینم در نتیجه خیلی موضوعیتی برای من نداره، ولی مطلب که در مورد فیلم می‌ذارین یه کم بیشتر بنویسین. لینک به آی‌ام‌دی‌بی یا ویکی، اسم کارگردانی، اسم بازیگری، عکسی، چیزی. الآن من «بزهکاران» و «امید و آرزو» رو کجای دلم بذارم؟ D: حالا من که نه البته، ولی یکی که بخواد بره پیدا کنه و ببینه D:
    حالا شاید من زیادی معتادم دلم می‌خواد یه لینک باشه که بتونم روش کلیک کنم ((:

حالا برای این‌که خیلی اسپم نشه:
    Revolver:
    [ فقط کاربرانی که ثبت نام کرده اند قادر به دیدن لینک ها هستند. can see links. ]

Layer cake:

بزهکاران (ایشالا که اینه) :

امید و آرزو:

Oculus

22 jump street:

beautiful mind:

Maleficent:

حالا! از اینا من فقط ملفیسنت رو دیدم. بامزه بود در مجموع.
    الآن تو ویکی داشتم نیگا می‌کردم، مث‌که مردم در مجموع نظرشون این بوده که پلات جفنگه ولی خانوم جولی خوبه D:
    این‌که گیر داد به این قضیه که «یارو اومده دو دیقه دختره رو دیده ولی عشق‌ش حقیقیه و ماچش کنه خوب می‌شه» خوب بود
    کاراکتر کلاغه هم باحال بود.
    رابطه‌ی ملفیسنت و دختره هم بامزه بود. این دست و پا چلفتی بودن اون سه تا پریا و این‌که ملفیسنت داشت بچه رو از دور تر و خشک می‌کرد هم باحال بود D:
    ولی در کل پلاتش آبکی بود به نظرم. یارو به آهن حساسه؟! همین‌جوری نقطه ضعف گذاشته که بتونه یه حرکتی بزنه! آخرش هم یارو زد شاه رو کشت و همه چی ردیف شد؟ مسخره کردین ما رو؟
    در کل نکات مثبتش بیشتر بود به نظرم از مزخرفاتش D:

اون بازخونی آهنگ once upon a dream هم باحال بود.
    اصلی‌ش:
    جدیدش:
    ویرایش توسط arfsp : 1st November 2014 در ساعت 05:52 AM

18. 8 کاربر از پست arfsp تشکر کرده‌اند .

پشت صحنه

عر مسئول .... ممنونم عرباب از ذکر نکته ی باریک ... من Axiom رو دیدم از یاروهای آرکایو که آلبومشون با همین اسم رو فیلم کردن ... کل آلبوم هشت تا ترک داره که سرجمع یه قطعه ی به هم پیوسته س .... و خب فیلمه یه چیز پانک خیلی پرطمطراق خفنه با ایده های کوول و یه فضای آخرالزمانی خوشمزه ... من پیشنهادم اینه برید ببینید و کلا آرکایو گوش کنید ... می گن واسه رستگاری خوبه ...
    لینک هم بنده قرار می دم از اونجایی که مراد ما هستن عرباب ....
    ارس ..... پناه

20. 2 کاربر از پست Clerk تشکر کرده‌اند .

صفحه 1 از 13 12311 ... آخرینآخرین